Wakacje nad morzem - tylko u nas! Czekamy na Ciebie! ZADZWOŃ: 505 707 985
Menu

30 cze 2015 | dodaj pierwszy komentarz

Będzie się działo – sezon 2015

Będzie się działo!

 

Wakacje w Ustroniu Morskim to nie przelewki! Jak co roku gmina oferuje swoim wczasowiczom bogatą ofertę letnich imprez. Dla każdego coś miłego!

ustronie_morskie_imprezy_2015

Lato ma się kojarzyć z dobrym humorem, a jak dobry humor i pozytywna energia to oczywiście kabarety. W tym sezonie w Ustroniu zaplanowano ich prawdziwy wysyp. Regularnie na deskach amfiteatru będzie się pojawiał kabaret Bzik, który umili swoimi występami czas każdej rodzinie. Poza tym z niecierpliwością można oczekiwać na Paranienormalnych, Konia Polskiego, Kabaret Skeczów Męczących i Kabaret Pod Wyrwigroszem. Każdy z tych twórców zasługuje na to, żeby w wakacyjnym pędzie poświęcić im chwilę czasu.

Ustronie Morskie nie zaniedbuje też koneserów muzyki. W tym sezonie będzie można posłuchać między innymi jazzu, muzyki lat ’70-’80, zespołu Najlepszy Przekaz w Mieście, zespołu Video oraz pobawić się na imprezie przygotowanej przez RMF FM.

I tym razem nie zawiedzie nas Festiwal Indii, który pojawi się w Ustroniu dwukrotnie, bo i w lipcu i w sierpniu. To duże święto dla fanów kultury indyjskiej, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie zabraknie też imprez sportowych i okołosportowych. Fanów sportu i aktywnego wypoczynku mogą zainteresować mistrzostwa w pływaniu, turniej piłki plażowej, rodzinny turniej tenisa ziemnego, test sprawności ratowniczej, a dla fanów pieszych wędrówek przygotowano rajd do najstarszego dębu w Polsce.

W kalendarzu imprez Ustronia Morskiego znajdą się też wydarzenia nietuzinkowe. W tym sezonie odbędą się Plażowe Mistrzostwa Budowniczych, a także Zlot Starych i Zabytkowych Samochodów,  Jarmark Collins Beach, Festiwal Kulinarny Sokołowa, Festiwal Rękodzieła Arte Mare i Święto Chleba.

To tylko cześć tego, co gmina Ustronie Morskie przygotowała dla swoich wczasowiczów. Zachęcamy do aktywnego udziału we wszystkich imprezach. Wakacje nie muszą być nudne!

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress