Wakacje nad morzem - tylko u nas! Czekamy na Ciebie! ZADZWOŃ: 505 707 985
Menu

12 sty 2018 | dodaj pierwszy komentarz

Ferie zimowe w Gminie Ustronie Morskie

15 stycznia oficjalnie zaczynają się ferie w naszym województwie. Śniegu nie ma i nic nie wskazuje na to żeby miał się pojawić, co nie zmienia faktu że w Ustroniu Morskim nie można się nudzić :)

Gmina Ustronie Morskie przygotowała dla dzieci szeroką ofertę zajęć. Dla każdego coś miłego! Dzieci lubiące aktywność mogą wziąć udział  w cyklicznych zajęciach na basenie lub w grach i zabawach sportowych. Dla tych, którzy cenią sobie nietuzinkowe spędzanie wolnego czasu, przygotowano przeróżne warsztaty: fotograficzne, plastyczne, modelarskie, kulinarne, przyrodnicze, sensoplastyki. Nie zabraknie też zajęć edukacyjnych. Dzieci będą mogły poznać zasady ruchu drogowego, zgłębić tajniki matematyki a także wziąć udział w potyczkach językowych. W ramach organizowanych zajęć przewidziany jest też turniej gry w warcaby oraz tworzenie budowli z origami.

Wszystkie zajęcia odbywają się w CSR „Helios”, w GOK-u, w Świetlicy TPD lub w Zespole Szkół w Ustroniu Morskim. Na niektóre zajęcia obowiązują zapisy, gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

Ferie to doskonały moment aby zająć się tym, na co z reguły czasu nie ma. To czas na spędzanie czasu z rodziną, na wspólny relaks, na spacery brzegiem morza, na czytanie książek i na poświęcanie się swoim pasjom.

„Brzozy” zapraszają na wspólne ferie. Przypominamy wszystkim, że działamy przez cały rok i z utęsknieniem czekamy na Wasze odwiedziny!

ferie zimowe gmina ustronie morskie

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress