Wakacje nad morzem - tylko u nas! Czekamy na Ciebie! ZADZWOŃ: 505 707 985
Menu

31 lip 2015 | dodaj pierwszy komentarz

I Brzozowy Dzień Dawcy Szpiku

30 DAWCÓW NA 30 LIPCA

 

30 lipca 2015 roku “Pod brzozami” dołożyło kolejną cegiełkę do swojej historii pomagania. Jak wiecie właśnie wtedy zorganizowaliśmy Dzień Dawcy w Ustroniu Morskim. A jak było, zobaczcie sami…

 

Zaczęliśmy już dzień wcześniej. Na zajęciach z ciocią Martą dzieci dowiedziały się kim jest bliźniak genetyczny, jakie są metody pobrań komórek macierzystych, zobaczyły z bliska pałeczki do pobierania materiału genetycznego i zdobyły tytuł eksperta, co oznaczało, że mogli zachęcić rodziców do zostania Dawcami.

dzien dawcy 1

Następnie – aby nieco rozluźnić atmosferę – bawiliśmy się balonami Fundacji DKMS :)

dzien dawcy 2

a zakończyliśmy zajęcia wspólnym wielkim rysunkiem, który przedstawiał naszych bliźniaków genetycznych (a raczej to, jak Dzieci sobie ich wyobrażają).

Były to jedne z fajniejszych zajęć w tym sezonie, okazało się, że mamy najmądrzejsze i najbardziej twórcze dzieciaki na świecie :)

dzien dawcy 3

Następnego dnia zwarci i gotowi czekaliśmy na Was, przyszłych dawców :) Pogoda niestety nas zawiodła ale za to okazało się, że nasz garaż może być całkiem przytulnym miejscem :) Xavras założył służbowe ubranko i swoją nową obrożę, brzozowe chłopaki ubrali się ciepło i wszyscy razem ruszyli w miasto informować o naszej akcji.

dzien dawcy 4

No i ruszyła rejestracja. W przeciągu ośmiu godzin zarejestrowaliśmy 30 potencjalnych dawców, w tym naszego Prezesa :) Dziękujemy wszystkim, którym chciało się ruszyć z domu w tę pogodę i obiecujemy, że to nie jest nasze ostatnie słowo, jeśli chodzi o współpracę z Fundacją DKMS!

dzien dawcy 5

Pamiętajcie, że jeśli chcecie jeszcze zarejestrować się jako potencjalny Dawca komórek macierzystych, wystarczy, że wejdziecie na stronę www.dkms.pl.

A brzozy zapraszają za rok :)

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress