Wakacje nad morzem - tylko u nas! Czekamy na Ciebie! ZADZWOŃ: 505 707 985
Menu

10 sie 2015 | dodaj pierwszy komentarz

III Ustroński Wielki Mecz – zapowiedź

Kemping „Pod brzozami”, mimo nowoczesnego podejścia do świadczonych usług, od lat stawia także na tradycję. Staramy się aby organizowane przez nas wydarzenia miały charakter cykliczny. W tą zasadę znakomicie wpisuje się trzecie już spotkanie siatkarskich reprezentacji ustrońskich ratowników z reprezentantami naszego rodzinnego kempingu. Co sezon wydarzenie to nabiera siły – ilość kibiców rośnie wprost proporcjonalnie do emocji siatkarskich, a ich u nas nigdy nie brakuje. Zdjęcia z Wielkiego Meczu w sezonie 2014 znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.804432246253946.1073741835.345704065460102&type=3

10407931_804435662920271_2890272582737064558_n

Składy, co prawda pozostają dalej tajemnicą, ale mogę zdradzić, że w tym roku będzie parę niespodzianek. Zainteresowanie występem z gałązką brzozy na koszulce było tak duże, że musieliśmy przeprowadzić staranna selekcję. Odpowiedz na nurtujące pytanie: jakie wybraliśmy kryterium w doborze zawodników? pojawi się tuż przed pierwszym gwizdkiem (casting na sędziego jeszcze się nie skończył :) ) Doszły nas słuchy ze ratownicy także planują poważne wzmocnienia, co prawda im one chyba nie są potrzebne. Nie przypomnę wyników z roku 2013 i 2014 ponieważ mogą one niesłusznie zasugerować brak emocji w tym sezonie – a jak już pisałem emocję są gwarantowane!!!

Nagrody – hmmmmm – będą :) Ale jeszcze zastanawiam się jakie. Podobno ma się pojawić zimne piwko z nalewaka, gadzety reklamowe w tym firmowe koszulki (niezwykle pożądane wśród naszych gości) oraz tradycyjny uścisk dłoni Prezesa, czyli mój :)

PLAKAT SIATA

Dziękuję naszym współorganizatorom:

Osada Domków Holenderskich „Grajkowo” www.grajkowo.com

Pensjonat „Pod brzozami” www.pensjonaci.pl

Najpiękniejszy bursztyn w Polsce http://beautiful-amber.com/

Fundacja „Mikołajek Nadmorski”

Ratownictwo Wodne  www.wopr.pl

Wszystko o Tabletach http://tabletoid.pl

Najlepsze Studio Tatuażu w Zachodniopomorskim www.mayatattoo.pl

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców campingu „Pod brzozami” i osady „Grajkowo” oraz wszystkich ustrońskich wczasowiczów i mieszkańców, miłośniczki ratowniczej opalenizny i miłośników kobiecej siatkówki, wytrawnych ekspertów tej dyscypliny i totalnych laików, rozszalałych kiboli i duszących w sobie emocje biernych obserwatorów – każdy znajdzie coś dla siebie :)))

Kiedy? SOBOTA – 15.08.2015

Gdzie? Boisko sportowe na campingu „Pod brzozami”

Adres? Targowa 2A, Ustronie Morskie

Ile? Darmo – wstęp wolny

Kto napisał? Jakub Grajek zwany Prezesem

 

 

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress