Wakacje nad morzem - tylko u nas! Czekamy na Ciebie! ZADZWOŃ: 505 707 985
Menu

16 maj 2013 | dodaj pierwszy komentarz

Nowość !!! www.pensjonaci.pl

Po wielu tygodniach żmudnej pracy udało się nam stworzyć długo już zapowiadaną nową stronę pensjonatu www.pensjonaci.pl Uznaliśmy, że pensjonat Pod brzozami jest na tyle dużym i odrębnym obiektem, iż zasługuje na osobną w stosunku do www.pod-brzozami.pl stronę. Na głównej stronie „brzóz” nie było też po prostu miejsca na umieszczenie szczegółowych informacji o pokojach, ich wyposażeniu i ogólnym funkcjonowaniu pensjonatu, ponieważ dotyczy ona pola kempingowego. W tym miejscu musimy posypać nasze głowy popiołem i przyznać się, że pomysł i realizacja projektu www.pensjonaci.pl nastąpiły prawie dwa lata po otwarciu pensjonatu Pod brzozami :)

W stosunku do strony www.pod-brzozami.pl na której też znajduję się zakładka „pensjonat” a w niej zawarte są podstawowe informacje o tym nowym obiekcie całorocznym, na stronie www.pensjonaci.pl zamieszone są szczegółowe informacje o pokojach w pensjonacie. Zatem w zakładce „pokoje” wyszczególniony jest podział na pokoje 2,3 i 4osobowe, opisane jest wyposażenie w zależności od wielkości pokoju, ilość i rodzaj łóżek. Zamieszczone są także zdjęcia konkretnych pokoi z podpisami, dzięki nim można zobaczyć konkretny pokój i go zarezerwować. Tego brakowało na poprzedniej stronie, na co wskazywali nam nasi goście.

Wprowadziliśmy także możliwość rezerwacji online. Opcja ta ma jeszcze bardziej ułatwić i przyśpieszyć rezerwacje pokoi przez naszych wczasowiczów, a nam ułatwia pracę. W razie jakiś wątpliwość dotyczących rezerwacji zawsze kontaktujemy się z osobami zainteresowanymi.

Wprowadziliśmy także osobny, czytelny i przejrzysty cennik z podziałem na pokoje i okresy: pozasezonowy i sezonowy. Ceny także pojawiają się podczas rezerwowania konkretnego pokoju online. Dzięki temu rozwiązaniu zmniejszyła się ilość zapytań dotyczących ceny, co jest dowodem skuteczności tego pomysłu.

Na stronie www.pod-brzozami.pl w galerii „obiekt” można było znaleźć zdjęcia zarówno pensjonatu jak i całego obiektu, poprzez co zdjęcia samego pensjonatu przez osoby zainteresowane były dłużej odszukiwane. Na nowej stronie pensjonatu Pod brzozami w zakładce „galeria” są zdjęcia tylko i wyłącznie pensjonatu z zewnątrz i wewnątrz dzięki czemu nasi goście szybko odnajdą to czego poszukują.

Jeżeli przekona Was nasz pensjonat, a także odpowiadać będzie cena to zapewne będziecie zainteresowani Państwo atrakcjami Ustronia Morskiego i jego okolic. W zakładce „Ustronie Morskie” można przeczytać o samej gminie Ustronie Morskie i pobliskim Kołobrzegu, ale także o okolicznych atrakcjach, takich jak: dwa najstarsze drzewa w Polsce – dęby szypułkowe Bolesław i Warcisław, poradziecki lotnisko Bagicz, nadmorska trasa rowerowa, delta Czerwonej Rzeczki, skansen chleba, Aquapark Helios, park linowy Gibon, kino Pegaz, molo i port, latarnia morska w Gąskach i kościół p. w. M.B. Różańcowej.

W zakładce „kontakt” poza standardowymi danymi do kontaktu z nami poprzez rożne media, znajduje się także formularz kontaktowy, którego nie ma na głównej stronie naszego campingu.

 

Niech nasza nowa strona służy Wam DOBRZE !!! :)

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress