Wakacje nad morzem - tylko u nas! Czekamy na Ciebie! ZADZWOŃ: 505 707 985
Menu

7 mar 2015 | 1 komentarz

Nowy adres strony www oraz nowe logo

Pamiętacie o tym, że mamy nowy adres strony internetowej? Dotychczas w necie można nas było znaleźć jako Pod Brzozami, od niedawna nasz adres to proste www.brzozy.pl. Oczywiście nasz camping nadal nosi nazwę „Pod Brzozami” i to się na pewno nie zmieni :) No ale nie oszukujmy się – kiedy umawiacie się na wakacje, to chyba nie mówicie: „e, stara, kiedy odwiedzamy w tym roku camping Pod Brzozami”? Na pewno nie. Dajemy sobie głowę uciąć, że zagajacie raczej tak: „Szanowna małżonko, kiedy odwiedzamy brzozy?” Zresztą, co tu dużo kryć, z „pod brzozami” był jednak problem. Czy „pod-brzozami”? A może „podbrzozami”? Albo „pod.brzozami”? A teraz jest spokój i prostota: brzozy.pl :)

Zmiana adresu pociągnęła za sobą odświeżenie naszego logo. Nie ma wielkich zmian, nadal jest na nim brzoza i adres internetowy. Ale aktualny. Co to oznacza? Że www.pod-brzozami.pl odchodzi w zapomnienie!. Od marca 2015 jedynym oficjalnym i obowiązkowym „brzozowym www” jest nowy, prestiżowy adres www.brzozy.pl!

A wygląda to tak:

brzoza

 

albo tak:

brzoza negatyw

 

na koszulkach, plakatach, w wiadomościach i na teledyskach – od marca 2015 tylko www.brzozy.pl!!!

A jeszcze przed sezonem nowe, obcojęzyczne wersje naszych stron www.brzozy.de oraz www.brzozy.com :)

1 Comment

  1. …No i ..fajnie :)…pozdrawiam

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress