Wakacje nad morzem - tylko u nas! Czekamy na Ciebie! ZADZWOŃ: 505 707 985
Menu

2 mar 2015 | dodaj pierwszy komentarz

Pod brzozami na Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu

Gmina Ustronie Morskie, za pieniądze swoich podatników (do których dumnie się zaliczamy) promuje walory naszej miejscowości na różne sposoby zarówno w kraju jak i poza jego granicami.

Przykładem takiej, godnej pochwały, aktywności jest obecność Gminy Ustronie Morskie na Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu odbywających się w dniach 27 lutego – 1 marca w Hali Stulecia. Wzięło w nich udział ponad 130 wystawców z kraju i zagranicy, a cała imprezę odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy zwiedzających.

Odwiedzający nasze stanowisko najczęściej pytali o szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe na terenie Gminy Ustronie Morskie, ponieważ w tej materii mamy szczególnie dużo do zaproponowania, a także o bazę noclegową, infrastrukturę sportową i obiekty SPA. Pytania o możliwość skorzystania z campingu także się pojawiały, więc na pewno wpłynie to na większe zainteresowania naszym obiektem, szczególnie w dobie nieustannie rozwijającego się w naszym kraju caravaningu.

Aktywność władz naszej miejscowości podczas różnych imprez o profilu turystycznym oraz promocja Ustronia Morskiego wpisuje się działalność urzędu gminy mającej na celu rozwój szeroko pojętej turystyki na tych terenach i potwierdza obrany przed laty kierunek tego rozwoju. Rezultatem tych, jak pokazują kolejne sezony, skutecznych działań jest co roku zwiększająca się ilość turystów i (co jest rzadkością) proporcjonalny do tej ilości rozwój infrastruktury turystycznej zarówno gminnej jak i prywatnej. Turyści chcący cieszyć się walorami naszej gminy, nie tylko przyjeżdżają coraz liczniej w sezonie, ale poza nim także. Dzięki temu zwiększa się długość funkcjonowania obiektów turystycznych, pojawiają się coraz liczniejsze punkty usługowe czynne cały rok. Ma to oczywiście bezpośredni wpływ na zyski, które w dużej części są inwestowane w dalszy rozwój. Do górali nam jeszcze trochę brakuje, ale pracujemy nad tym :)

Oto fotografie najpiękniejszego stoiska na Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu:

targi wroclaw

targi we wroclawiu

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress