Wakacje nad morzem - tylko u nas! Czekamy na Ciebie! ZADZWOŃ: 505 707 985
Menu

1 sty 2014 | dodaj pierwszy komentarz

Pole campingowe przyjmuje wczasowiczów okrągły rok!

Niespodziewana wizyta uprzejmego Norwega, zamieszkałego w Sztokholmie, władającego wieloma językami, niestety równocześnie, potwierdziła nasze przypuszczenia, że Pole namiotowo-kempingowe „Pod brzozami” jest campingiem CAŁOROCZNYM! Obawiamy się jednak, że dla norwega może być obecnie po prostu za ciepło i że otwarty na oścież szyberdach to za mało.

Pensjonat, w którym znajdują się sanitariaty, jest czynny cały czas, przyjmuje gości, więc jest też ogrzewany. Korzystają na tym sanitariaty dla campingowców, ponieważ są one w zimie ogrzewane i zaopatrzone w ciepłą wodę. Ze względu na niewielką ilość wczasowiczów ciepłej wody i czystości naprawdę nie brakuje:)

Na całym terenie pola sprawna, działająca i czynna jest infrastruktura, oczywiście poza wodą. Jest ona dostępna tylko w zamkniętych i ogrzewanych pomieszczeniach. Ale słupki z prądem, internet, kanalizacja, oświetlenie, kuchnia, pralnia – wszystko ma się dobrze i jest gotowe do „akcji” :)

Podsumowując: jeżeli jesteś karawaningowcem z krwi i kości i nie boisz się temperatur w których zamarza woda, to nie ma lepszego miejsca na spędzenia kilku dni nad Bałtykiem, aby przejść się  po plaży za rękę z kobietą, lub na piwko z kumplem, niż Camping „Pod brzozami”

Poniżej zamieszczamy zdjęcia zestawu sympatycznego norwega, abyście nie twierdzili, że to jakaś ściema :)

caravan w zimie pod brzozami

pod brzozami jest caloroczneczynny kaloryfer w sanitariacie

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress