Wakacje nad morzem - tylko u nas! Czekamy na Ciebie! ZADZWOŃ: 505 707 985
Menu

13 sty 2014 | dodaj pierwszy komentarz

S-Camp z Wyszkowa naszym nowym partnerem

Camping Pod brzozami może pochwalić się kolejnym partnerem biznesowym. Firma S-Camp z Wyszkowa k. Warszawy będąca filią znanej na rynku caravaningowym firmy S-Camp z Bierunia zajmuje się wynajmem, serwisem a także sprzedażą przyczep kempingowych i kamperów. Nasza współpraca ma na celu zwiększenie jakości, konkurencyjności i kompleksowości świadczonych przez nas usług zwiększający tym samym ilość zadowolonych klientów. Motto podane na stronie internetowej S-Camp „Naszą misją jest rozbudzić wyobraźnię klientów dla uzyskania pełnej satysfakcji z korzystania z caravaningowych form turystyki i wypoczynku, dzięki naszym usługom wynajmu i sprzedaży przyczep i samochodów campingowych” jest tożsame z naszym wyobrażeniem szeroko pojętego karawaningu, stad decyzja o współpracy zapadła w oka mgnieniu.

strona internetowa S-Camp

strona internetowa S-Camp

Zapraszamy serdecznie na stronę www.s-camp.com.pl w celu zapoznania się z interesującą ofertą tej firmy. Na marginesie jeszcze tylko dodam, że na podanej stronie znajdują się interesujące definicje pojęcia przyczepy kempingowej i kampera, bardzo przydatne dla początkujących karawaningowców :) 

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress