Wakacje nad morzem - tylko u nas! Czekamy na Ciebie! ZADZWOŃ: 505 707 985
Menu

3 cze 2014 | 2 komentarzy

Sprawozdanie z działalności w maju

Maj Pod Brzozami zaczął się tradycyjnie – majówką . A potem było już tylko lepiej… :) Nie zawiedliście nas, a wręcz przeciwnie – mile zaskoczyliście! Pensjonat – pełny, na Grajkowie – tłumy, a i Pod Brzozami znalazło się parę przyczep i namiotów, oraz jedyny w swoim rodzaju Kodi Team – własnymi „rencami” właścicieli stworzony piękny pojazd z załogą (pozdrawiamy).

kamper pod brzozami

Kodi Team pod brzozami

Pogoda dopisała, naprawdę. Dowód? Proszę bardzo – już dawno na majówce nie było takich widoków, jak ten:

prace porzadkowe

Pozdrowienia dla Iwony :)

A po majówce wróciliśmy do pracy. Grajkowo wygląda coraz lepiej, oprócz sławnego już, widocznego z kosmosu, napisu – powstała brama wjazdowa i zabudowa śmietnika, całość prezentuje się naprawdę nieźle:

grajkowo

śmietnik zadaszany

Co poza tym? Zmiany, zmiany, zmiany. Po wielu latach wiernej służby nasze szeregi opuścił  Jakub Janiak. Niestety dla nas – dopadła go proza życia i wybrał karierę we Wrocławiu. Co nie znaczy, że już się nie zobaczymy – nasze drzwi i serca są dla Niego zawsze otwarte! Jakub – oprócz pracy w sezonie – prowadził również wątki dotyczące brzóz na forach karawaningowych. Tę część jego pracy przejęła Marta, trzymamy kciuki za to, żeby godnie zastąpiła naszego Kubę…

pod brzozami

kuba – marta

I to nie koniec zmian kadrowych. Jak już wiecie, od lipca dołącza do nas Olga, a już w maju przybyła do nas Daria, która zajęła stanowisko młodszego toilett menagera :) Witamy na pokładzie i trzymamy kciuki za rozwój kariery!!!

ludzie pod brzozami

Daria – nowość w kadrze

Ukoronowaniem majowych zmian było coś, co chcieliśmy zrobić już dawno – przyjęliśmy znaną na całym świecie formułę „pet friendly” – czyli coś, bez czego – naszym zdaniem – porządny ośrodek nie ma prawa istnieć. Oficjalnie zapraszamy do nas wszystkie zwierzęta. ZAWSZE są naszymi gośćmi, za których się nie płaci, od teraz oferujemy im coś więcej – jeszcze lepsze warunki, zaprzyjaźnionego weterynarza i wiele pomysłów na wspólne spędzanie czasu nie tylko Pod Brzozami, ale w całym Ustroniu Morskim.

pod brzozami przyjazne zwierzetom

logo pet friendly

I tyle. Maj przemknął nam z prędkością światła, teraz odliczamy już dni do Waszych przyjazdów. Pamiętajcie – jesteśmy po to, żeby Wasze wakacje były jak najlepsze. Ciągle nad sobą pracujemy, ciągle się rozwijamy, bo brzozy to dla nas coś więcej, niż tylko praca – to przede wszystkim Wy – nasi goście :) Czekamy na Was, przybywajcie!!!

 

 

 

 

 

2 Comments

  1. Również serdecznie pozdrawiamy. Mamy nadzieję, że uda nam się zawitać do Was chodź na jedną nockę. Wszak czujemy się u Was jak w domciu.
    Pozdrawiamy

  2. Czekamy z otwartymi ramionami :) A tymczasem życzymy Wam wielu udanych wypraw i pamiętajcie, że możecie odwiedzać nas zawsze. Wpadajcie jak do mamy ;)

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress