Wakacje nad morzem - tylko u nas! Czekamy na Ciebie! ZADZWOŃ: 505 707 985
Menu

12 lip 2015 | dodaj pierwszy komentarz

Jak sprawdzić pogodę w Ustroniu Morskim?

 

 

Jak to jest z pogodą? Jest zmienna! Ale jest zawsze! My sprawdzamy ją codziennie, aby na bieżąco przekazywać najnowsze informacje naszym wczasowiczom. Polecamy stronę ICM z prognozą pogody na najbliższe 2 dni. To ogromna baza danych o rozkładzie temperatur w ciągu dnia, ilości opadów, prędkości wiatru i o zmianach ciśnienia atmosferycznego pokazana w przystępny sposób- w postaci czytelnych wykresów. http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_id_um.php?ntype=0u&id=1673

mapy pogody

 

UWAGA!

Pojawiła się nowość, o jakiej Ustronie nawet nie śniło. Jesteśmy w telewizji. Od początku lipca, codziennie, w godzinach 12:00-12:30 na antenie Polsat News 2 mogą Państwo oglądać aktualną pogodę w Ustroniu. Nie wierzycie? Koniecznie zarezerwujcie sobie pół godziny odprężenia w ciągu dnia i pooglądajcie morze w Ustroniu.

kamerka internetowa

Źródło: http://www.ustronie-morskie.pl/ustronie-morskie-w-polsat-news-2,3088,l1.html

Przypominamy także, że gdyby Państwu nie pasowała ta pora dnia, to jesteśmy dostępni w internecie całodobowo pod adresem: http://www.ustronie-morskie.pl/index.php?akcja=art_kamery gdzie można obserwować obraz z kamery usytuowanej przy ulicy Nadbrzeżnej w Ustroniu Morskim.

Turystom przebywającym w Ustroniu polecamy spacer pod kamerę i pomachanie swoim bliskim – i nieznajomym – niech wiedzą jak Wam w Ustroniu Morskim dobrze.

Poniżej plan ilustrujący usytuowanie kamerki internetowej- trafią Państwo bez trudu ;-)

mapka ustronia

 
Źródło: Openstreetmap.org

Mamy nadzieję, że obraz z kamerki wzbudzi w Państwu taką tęsknotę, że szybko się spakujecie i przyjedziecie do nas!

 

Informacja pochodzi ze strony: http://www.ustronie-morskie.pl/ustronie-morskie-w-polsat-news-2,3088,l1.html

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress