Wakacje nad morzem - tylko u nas! Czekamy na Ciebie! ZADZWOŃ: 505 707 985
Menu

16 lut 2014 | dodaj pierwszy komentarz

Kamerka na plaży w Ustroniu Morskim

Jeżeli wybierasz się do Ustronia Morskiego, ale nie jesteś pewien czy pogoda, stan morza lub ilość wczasowiczów na plaży jest odpowiednia to powinieneś skorzystać z kamerki internetowej zamieszczonej na plaży przy ulicy Nadbrzeżnej w Ustroniu Morskim. Dzięki niej, w czasie rzeczywistym w niezłej rozdzielczości, można oglądać piękną piaszczystą plaże naszej miejscowości z nowopowstałym molo.

http://ustronie-morskie.webcamera.pl/

zdjecie z kamerki ustronie morskie

Oto aktualne zdjęcie z tej kamerki. Jak widać zadowolonych wczasowiczów nie brakuje:)

Ulica Nadbrzeżna w Ustroniu Morskim, na końcu (lub początku) której umiejscowiona jest obrotowa kamerka, jest najbardziej popularnym deptakiem naszej miejscowości. Oddalona jest od Campingu Pod Brzozami o około kilometr. Jako ciekawostkę mogę podać informację, że widoczne na pierwszym planie nowe molo zostało w zeszłym roku wybudowane przez tę samą firmę budowlaną, która budowała nasz całoroczny pensjonat Pod Brzozami. Właścicielem wspomnianej firmy zainteresowało się w między czasie CBA a później nawet Pani Krystyna Jaworowicz poświęciła mu reportaż w swoim programie na tvp1. My jednak nie mamy na co narzekać ponieważ i molo przy ulicy Nadbrzeżnej i nasz pensjonat przetrwały huragan Ksawery bez szwanku i cieszą się dobrą kondycją.

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress