Rejsy na Bornholm

Dokładamy wszelkich starań by zapewnić Państwu moc atrakcji.

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy współpracę z Kołobrzeską Żeglugą Pasażerską, która prowadzi turystykę wodną: https://www.kzp.kolobrzeg.pl/

Rejsy na wyspę Bornholm od lat cieszą się ogromną popularnością!

Popularność i zadowolenie pasażerów wynika z doskonale przygotowanej oferty oraz atrakcyjnego programu zwiedzania wyspy.

Rejs statkiem Jantar pomiędzy polskim portem Kołobrzeg i duńskim portem Nexo na wyspie Bornholm gwarantuje komfort i bezpieczeństwo w każdych warunkach, przystosowany jest także do przewozu osób niepełnosprawnych.

Gdzie leży Bornholm?

Niedaleko… duńska, malownicza wyspa na morzu Bałtyckim, zwana „Majorką północy”  oddalona jedynie 100 km od Kołobrzegu. Przyciąga ludzi spragnionych niepowtarzalnych krajobrazów, spokoju, tajemnic z przeszłości ukrytych w ruinach zamku jak również tych, którzy kochają aktywny wypoczynek.

Bornholm to raj dla rowerzystów. Są tam bezpieczne ścieżki oraz zachwycające trasy rowerowe.

Morska przygoda rozpoczyna się w Kołobrzegu o godzinie 7:00 a kończy o 22:00. W ofercie jest 4-ro godzinna wycieczka objazdowa po wyspie.

Poniżej kilka zdjęć z wycieczki:

Dla wygody naszych Gości oraz wszystkich wczasowiczów z Ustronia Morskiego i okolic, wprowadziliśmy sprzedaż biletów, które będą do nabycia w recepcji Campingu**** Pod Brzozami.

Znajdziecie u nas również rozkład rejsów, przewodniki i ulotki, które przybliżą Wam wszystkie informacje dotyczące wyspy Bornholm.

Gościom Campingu****Pod Brzozami  zapewniamy bezpłatny dowóz do Kołobrzegu i oczywiście powrót na Camping (po wcześniejszym uzgodnieniu).

Już teraz możesz zaplanować swój urlop!

Dane kontaktowe:

Joanna Puk

  +48 730 980 666

   info@brzozy.pl

  Camping**** Pod Brzozami

Targowa 2a

78-111 Ustronie Morskie

Szczegóły dojazdu TUTAJ

 

PROGRAM WYCIECZKIROZKŁAD REJSÓW 2019CENNIK REJSÓW

 

Pakuj się i przyjeżdżaj!

 

😀

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube