Wakacje nad morzem - tylko u nas! Czekamy na Ciebie! ZADZWOŃ: 505 707 985
Menu

Mapa tras rowerowych

Pole namiotowo-kempingowe „Pod Brzozami” wraz z Fundacją Mikołajek Nadmorski przygotowały dla naszych gości wyjątkową mapę ścieżek rowerowych. Jest to mapa autorska, niezwykła i absolutnie unikatowa, stworzona specjalnie dla nas i na zapotrzebowanie naszych gości.

kołobrzeg + camping

Link do mapy

Gmina Ustronie Morskie znajduje się w Powiecie Kołobrzeskim i to właśnie tego obszaru w większości dotyczy mapa. Nasz region obfituje w tereny idealnie nadające się na rowerowe wycieczki, niestety dostępne przewodniki i mapy nie w pełni oddawały możliwości jakie mogą wykorzystać cykliści odwiedzający nasze pole. Stad pomysł mapy, która ma sprostać potrzebom odwiedzających nas rowerzystów. Sześć tras rowerowych zaprezentowanych na mapie jest przetestowanych, zaprojektowanych i wykonanych przez nas. Dla ułatwienia podjęcia decyzji o wyborze ścieżki podzielono je na trzy stopnie trudności:

  • łatwe: Trasa do latarni morskiej w Gąskach oraz Trasa do Kołobrzegu (granatowy);
  • średnio trudne: Szlakiem najstarszych dębów (różowy) oraz Trasa w Stronę Słońca (zielony);
  • trudne: Szlak Bocianich Gniazd (czerwony) oraz Trasa dookoła Jeziora Resko(żółty).

 

Brzozowicze! Ta mapa powstała dla Was i przez Was. To Wasze potrzeby sprawiły, że podjęliśmy współpracę z Fundacją Mikołajek Nadmorski aby oddać w Wasze ręce niniejsze opracowanie graficzne szlaków rowerowych. Mamy nadzieję, że mapa spełni Wasze oczekiwania, zachęci Was do rowerowych wycieczek i ułatwi Wam pokonywanie nawet najtrudniejszych tras.

Link do mapy

kołobrzeg + camping

mapa rowerowa Pod brzozami

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress