Wakacje nad morzem - tylko u nas! Czekamy na Ciebie! ZADZWOŃ: 505 707 985
Menu

O nas

Firma sprzątająca w ramach „Pod Brzozami” to właściwie żadna nowość. Sprzątaniem profesjonalnie zajmujemy się od początku istnienia pola namiotowo-kempingowego, pensjonatu i apartamentów, teraz postanowiliśmy tylko rozszerzyć obszar działania korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia. Opinie naszych gości jednoznacznie wskazują,  że nasz camping jest jednym z najczystszych i najbardziej zadbanych nie tylko w Polsce, ale i za granicą. W związku z prowadzoną przez nas działalnością posiadamy wszystko co niezbędne, aby nasze usługi były w pełni kompleksowe.

Sprzątanie nie jest proste. Tylko dobra organizacja pracy, umiejętność doboru środków i narzędzi, dokładność i dyscyplina a także wyobraźnia pozwalają osiągnąć efekty mogące zadowolić najbardziej wymagającego klienta. Nasze doświadczenie sprawia, że mamy to wszystko.

Każde zlecenie traktujemy poważnie, a każdego klienta – indywidualnie. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – lubimy sprzątać i robimy to dobrze! Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

7-crop

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress