Kwatery w Ustroniu Morskim

Szczegółowa oferta kwater Pod brzozami znajduje się na stronie www.pensjonaci.pl Zapraszamy!!!

Uzupełniając ofertę naszego pola namiotowo – kempingowego, w 2011 roku oddaliśmy do dyspozycji naszych gości całoroczne kwatery. W jego prowadzeniu kierujemy się filozofią dotychczas przyświecającą nam w rozwoju ośrodka „Pod brzozami”, czyli dobre warunki w niskiej cenie! Nasze kwatery są zatem dobrze wyposażone, a ich wynajem – niedrogi Cennik.

Pokoje są 2, 3 i 4-osobowe, każdy z nich posiada własną łazienkę, telewizor, lodówkę, sprzęt plażowy, ręczniki i pościel. Do dyspozycji pozostaje także ogólnodostępna, dobrze wyposażona kuchnia. W skład jej wyposażenia wchodzi m.in piekarnik, zmywarka, kuchenka, mikrofalówka, czajnik, lodówka, komplet garnków i patelni, naczynia, sztućce, opiekacze i tostery.

kuchnia 1

kuchnia w pensjonacie

Oferta kwater skierowana jest dla osób ceniących sobie wyższy standard niż na polu namiotowo-kempingowym, przede wszystkim dla rodzin z dziećmi, ponieważ to dla takich gości mamy przygotowaną infrastrukturę (place zabaw, boiska, tablice do kalamburów), a także wynika to z bezpiecznego i rodzinnego charakteru naszego obiektu.

Tak jak pole namiotowo-kempingowege także kwatery „Pod brzozami” dysponują ofertą całoroczną, polecamy ją zatem zarówno miłośnikom wakacyjnego wypoczynku, opalania i picia zimnego piwka na piaszczystych plażach Bałtyku, jak i dla romantyków ceniących sobie spacery po zamarzniętych morskich wydmach.

Tanie pensjonat w Ustroniu Morskim

kwatery w Ustroniu Morskim

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty znajdującymi się na stronie www.pensjonaci.pl

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube