Wakacje nad morzem - tylko u nas! Czekamy na Ciebie! ZADZWOŃ: 505 707 985
Menu

Pet Friendly, czyli Przyjaźni Zwierzętom

Kadra pola namiotowo-kempingowego „Pod brzozami” serdecznie zachęca wszystkich swoich obecnych i przyszłych gości, aby odwiedzali nas ze swoimi pupilami. Potwierdzeniem szczerości tych słów jest fakt, że u nas za swojego zwierzaka nie zapłacisz. Nasze pole przyjęło więc formułę PET FRIENDLY, aby dla wszystkich odwiedzających nas osób stało się jasne, że jesteśmy prawdziwymi przyjaciółmi zwierząt.

Galeria z naszymi zwierzętami znajdziesz TUTAJ

 

Kadra "Pod brzozami, Ustronie Morskie

Kadra „Pod brzozami”

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie i szczęście naszych gości. Nie wyobrażamy sobie aby wakacje jakiegokolwiek posiadacza zwierząt miały być udane, gdyby nie mógł zabrać ze sobą na wypoczynek swojego czworonożnego przyjaciela. Pies czy kot to członek rodziny, jak można udanie spędzać urlop bez niego? Sprawimy, że nie musisz tęsknić, nie musisz się martwić czy Twój kot lub pies mają odpowiednią opiekę. Wiadomo, że o swoje zwierzę najlepiej zadbasz Ty sam, więc zadbaj o nie ma wakacjach.

 

Staramy się myśleć o bezpieczeństwie zwierząt przebywających na naszym polu, dlatego nawiązaliśmy współpracę z  weterynarzem, który w razie jakichś niespodziewanych okoliczności zadba o zdrowie każdego czworonoga.

 

Nie moglibyśmy z  taką otwartością przyjmować gości ze zwierzętami gdyby nie fakt, że na przyjazd czworonogów równie przyjaźnie jest nastawione całe Ustronie Morskie. Do większości knajpek można udać się z psem, jest mnóstwo pięknych tras gdzie można z psem spacerować lub jeździć na rowerze, można również zabrać psa na co bardziej ustronne fragmenty plaży.

 

Plaża w Ustroniu Morskim

Plaża w Ustroniu Morskim

W XXI wieku podróżowanie i spędzanie urlopu z psem jest czymś jak najbardziej naturalnym. Więc zabierz psa ze sobą na wakacje! Spraw, aby w czasie beztroskiego urlopu Twoja rodzina była pełna! Spraw, aby wakacje z Twoim zwierzakiem „Pod brzozami” stały się niesamowitą przygodą, którą będziecie chcieli przeżywać co roku!

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress