Wakacje nad morzem - tylko u nas! Czekamy na Ciebie! ZADZWOŃ: 505 707 985
Menu

Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych

Slajd1-crop

 

Nowością w ofercie Campingu Pod brzozami są dwa pokoje dwuosobowe przystosowane do wypoczynku osób z niepełnosprawnością ruchową. Modyfikacje te są jednak tak przeprowadzone, że pokoje idealnie nadają się również dla pełnosprawnych gości, którzy nawet nie zauważą różnicy. 

Współpracujemy z fundacjami zajmującymi się osobami niepełnosprawnymi stąd posiadanie takich pokoi w naszej ofercie jest niezbędne. Duża ilość zapytań, a także fakt, że nad polskim morzem takie osoby są nieco zapomniane nakłoniły nas do przystosowania naszych nowych pokoi do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Pokoje znajdują się na parterze, z wyjściem bezpośrednio na zewnątrz, nie ma więc potrzeby otwierania dodatkowych drzwi. Przy drzwiach na bruku znajdują się krzesła i stolik, a w odległości kilku metrów bezpłatny parking.

Slajd2-crop

W pokoju znajduje się dwuosobowe łóżko, telewizor, lodówka, czajnik, sprzęt plażowy, a także składany stolik. Ogólnodostępna kuchnia jest w tym samym budynku w odległości kilkunastu metrów, też na parterze. W budynku tym znajduje się także świetlica, więc pokoje szczególnie polecane są dla rodzin z dziećmi. Slajd5-crop

Do łazienki prowadzą drzwi przesuwne bez progów, ułatwiające poruszanie się na wózku. W łazience przy ubikacji i pod prysznicem zamontowane są dwa uchwyty do podtrzymania.

Slajd7-crop

 

Jest też obniżona umywalka przystosowana dla osób poruszających się na wózku. Pod prysznicem nie ma brodzika, ani żadnego progu, jest natomiast stołek ułatwiający kąpiel.

Slajd6-crop

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress