Sezon rozpoczęty. Kemping Pod brzozami jest w pełnej gotowości. Zbliża się 1 lipca – w Ustroniu Morskim oznacza to, że wakacje wchodzą w pierwszą, ważną fazę.  Bałtyk przygotowany już od dawna. Ciepła woda z lekkim dodatkiem kołyszących fal. Plaża prezentuję się jak nigdy. Wczasowicze już rozpoczęli opalanie – napięte muskuły, ponętne ciałka w dyskretnych strojach kąpielowych, czujni ratownicy, radośni koloniści, wyluzowani emeryci, rybki tak świeże, że jeszcze podskakują na patelni , ! Czyli plażing w całej okazałości! Wieczorami wypoczynek w cieniu brzózek. Po południu nasi goście często tocząc pasjonujące boje w konkurencji kalambury. Specjalna tablica do tych rozgrywek znajduję się po prawej stronie naszego pensjonatu. Zapraszamy do oglądania naszego obiektu wypoczynkowego na stronie internetowej  www.pensjonaci.pl  . Tam znajdą Państwo wszystkie szczegóły na temat naszego nowego ośrodka.  Co ciekawego czeka na nas w lipcu? Ustronie Morskie przygotowało kilka ciekawych propozycji :

29 czerwiec to zdecydowanie mocne uderzenie! Radio Złote Przeboje oraz Urząd Gminy Ustronie Morskie zaprasza na dużą imprezę muzyczną! Głównymi gwiazdami, które z pewnością rozkołyszą wczasowiczów będą: legenda polskiej muzyki tanecznej Papa Dance (19.00)oraz pionierzy polskiego rocka elektronicznego zespół Kombi(i) (20.30). Koncertowe otwarcie lata zapowiada się naprawdę smakowicie. Zatańczymy z Moną Lisą, podumamy wraz z Oceanem Wspomnień, nie straszny o tej porze roku będzie nam Czarny Śnieg. Podczas koncertu grupy Grzegorza Skawińskiego na pewno wielu z nas uśmiechnie się przy Wspomnieniach Z Pleneru. Złamanym sercom na pewno Sen Się Spełni, dowiemy się, że każde Pokolenie ma własny czas.  Będziemy podziwiać techniczne popisy muzyków podczas wykonania np. instrumentalnej perełki Bez Ograniczeń. Tego popołudnia nasza załoga życzy wszystkim Słodkiego Miłego Koncertu. Randez  Vouz (naturalnie już nie tylko w wyobraźni) wieczorem na naszym polu namiotowym J! Kadra naszego kampingu zawsze do usług 😉

Również 29 czerwca (09.00) odbędzie się Gwiaździsty Rajd Rowerowy Ścieżkami Powiatu Kołobrzeskiego.  Kołobrzeskie Towarzystwo Cyklików zaprasza wszystkich na wspólny przejazd trasą Ustronie Morskie – Gościno. W sumie 25 kilometrów. Nasze rowery są do Państwa dyspozycji J Rowerzyści! Tego po prostu nie można przegapić!

2 – 6 lipca to doskonały czas na Spotkania Z Satyrą I Karykaturą „ Morka”.  Wprawdzie dobrego humoru Pod brzozami zawsze jest pod dostatkiem – warto tego dnia udać się na ulicę Nadbrzeżną. Ta kultowa impreza na pewno dostarczy nam sporo radości.

4 lipiec to czas naszych wspaniałych ratowników!  Na kąpielisku strzeżonym „ Nadbrzeżna” odbędzie się Uroczystość Wręczenia „Błękitnej Flagi”. Zapraszamy na pokazy ratownictwa morskiego! Niech dla nas wszystkich będzie to kolejny bezpieczny sezon nad Bałtykiem!

Tego samego dnia rodziny z dziećmi zaprasza ustroński amfiteatr. O dobrą zabawę zadba Kabaret Bzik, który zabierze najmłodszych na piracką przygodę!

5 lipca to ciekawa propozycja dla lubiących jazzujące klimaty. Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na Festiwal Baltic Jazz Night.

6-7 lipca będzie miał miejsce największy indyjski festiwal w Polsce – Festiwal Indii. To już 23 edycja tego wydarzenia.

7 lipca to czas wszystkich smakoszy. Festiwal Ryby Ustronie Morskie 2013.  Wspólne gotowanie z Robertem Sową, biesiada rybna, konkursy kulinarne – jednym słowem palce lizać 😉 Amfiteatr zaprasza.

9 i 10 lipca GOK w Ustroniu Morskim zaprasza na Wakacje Bez Nudy (zajęcia dla dzieci) oraz Kulturę Na Zapleczu, czyli strefę wolnej sztuki GOK.

12 lipca w amfiteatrze koncerty – Marcina Skoczyka, zespołu Marcina Lindla oraz Stachurskiego.  Imprezę poprowadzi znany i lubiany Grzegorz Poloczek z kabaretu Rak.

13 lipiec to ważna data. Koneserzy polskiego rocka na pewno nie przegapią koncertu Macieja Maleńczuka w ustrońskim amfiteatrze. Tak, tak Twist Again i Tango Libido drodzy wczasowicze!  😉

16 lipca rozbawi nas Marcin Daniec.

17 lipca to gratka dla kinomanów – Bałtycka Filmowa Fala.

18 lipiec – Kabaret Skeczów Męczących w Amfiteatrze.

20 lipca to czas piłkarskich zmagań na plaży. I Wakacyjny Turniej Piłki Plażowej Helios 2013. CRS Helios zaprasza na ulicę Polną 3.

Tego samego dnia gratka dla melomanów. Koncert Filharmonii Koszalińskiej – Wielka Gala Wiedeńska. Zaprasza miejscowy Amfiteatr.

22 lipiec i znów spotkanie z humorem. Kabaret Pod Wyrwigroszem – Amfiteatr.

26 lipiec – również w tym samym miejscu wystąpi kabaret Paranienormalni.

30 Lipca – zapraszamy na Kabareton.

To oczywiście nie wszystkie imprezy lipca 2013 roku w tej urokliwej nadmorskiej miejscowości. Będzie się działo! Więcej szczegółów na stronach gmin Ustronia Morskiego i sąsiadującego Kołobrzegu.

Nie znamy jeszcze natomiast dokładnej daty Zmagań O Puchar Prezesa Kempingu Pod brzozami. Czekamy cały czas na konkretnie zgłoszenia drużyn m.in. od naszych znajomych z portali www.karawaning.plwww.karawanier.plwww.karawaningowiec.euwww.camperteam.pl  oraz  www.fanklub-niewiadowek.com. Piszcie na forach i podawajcie interesujące Was terminy! Wiadomo, że puchar zostanie w gablocie na recepcji naszego ośrodka  ;).  Jednak zalecamy podjąć walkę! Sport to zdrowie! Pamiętajmy o tym podczas letniego wypoczynku.

Do zobaczenia na naszym kempingu!

Pozdrawiam

Kuba

 

 

 

 

 

 

 

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube