W tym roku wraz z firma CamperClean zrealizowaliśmy dwie inwestycje:

CamperBoxy Vip:

CamperBoxy Vip dedykowane są kamperom i oddzielone są od reszty pola drzewami. Stanowią wydzielony teren o powierzchni około 50 mkw (8 metrów głębokości i 6 metrów szerokości). Część CamperBoxu, na którym staje kamper jest wybrukowana, aby kamper stał i wjeżdżał bezpiecznie. Camperbox Vip wyposażony jest w całoroczną stację serwisową firmy Camper Clean. Stacja ta ma podłączenie do prądu (zabezpieczenie 16A i dwa rodzaje gniazda) oraz do wody i kanalizacji szarej i czarnej.

Warto skorzystać z oferty CamperBoxu Vip szczególnie w szczycie sezonu i zimą. Poza opłatą za boks płaci się tylko i wyłącznie za osoby. Podłączenie do mediów i kamper itd. są już wliczone w cenę.

Całoroczna stacja serwisowa wraz ze zlewnia najazdowa:

Jest to bardzo nowoczesna stacja serwisowa, przy której pomocy nasi goście mogą zatankować wodę oraz zlać zawartość kasety w sposób bezpieczny i higieniczny. Spuszczenie zrzutu wody czarnej odbywa się w sposób bezdotykowy.

Dodatkową opcją jest zlewnia najazdowa wody szarej z możliwością spłukania, co gwarantuje najwyższe standardy sanitarne. Dodatkowo ta infrastruktura campingu wyposażona jest w płyn do dezynfekcji rąk oraz rękawiczki jednorazowe.

Zarówno stacja sanitarna jak i zlewnia najazdowa są całoroczne – to znaczy, że miłośników caravaningu gościć możemy cały rok.

Filmik pokazujący zasadę działana stacji serwisowej wraz ze zlewnia najazdową:

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą CamperClean

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube