Na niezwykłą atmosferę Pod brzozami wpływ mają przede wszystkim nasi kochani wczasowicze. Bardzo cieszymy się, że tak wielu z Państwa odwiedza nas co sezon. Zawsze czekamy na Was z utęsknieniem. Widok znajomych twarzy pieści nasze brzozowe serduszka. A i same brzozy delikatnie kołyszą się z radości. Nasze wspólne spotkania dostarczają nam wiele uciechy. Jest co wspominać: mecze siatkówki, turnieje w piłkarzyki, wspólne grillowania, integracje, wypady na plaże. Od doświadczonych miłośników karawaningu często otrzymujemy fachowe uwagi i porady. Konwersacje często prowadzone są w atmosferze specyficznego poczucia humoru – tak bardzo cenionego nad polskim morzem. Nasze pole namiotowo kempingowe lubi to! Spotykamy się z dużą życzliwością i sympatią z Państwa strony. W Internecie często natrafiamy na bardzo miłe opinię i komentarze. Bardzo to doceniamy i serdecznie dziękujemy!

Zapraszamy do przeglądnięcia kilku z nich :

 

 

Dziękuje wszystkim za bardzo mile spędzone dni, wielkie dzięki KUBUSIOM  za miłe przywitanie oraz za bardzo zacięty mecz. Mamy nadzieje, że niebawem  znowu się spotkamy.  

 

Jesteśmy bardzo ubawieni naszym spotkaniem. Towarzystwo doborowe, a gospodarze jak zwykle spisali się na medal.

 

Byliśmy Pod Brzozami pierwszy raz, ale sądzę, że nie ostatni. Dzięki Kuba za ciepłe przyjęcie.

 

Dziękujemy za miłe przywitanie, nowe znajomości i wspaniałą zabawę.

 

Cały wyjazd był super, w każdy dzień były nowe atrakcje a wieczorne czytanie poezji różnej ,a szczególnie tej miłosnej przyprawiło nas o ból szczęk i brzuchów.

 

Dziękujemy gospodarzom, a w szczególności Kubusiowi za to, że czuliśmy się jak u siebie.

 

My również już w domku, tak jak nasi przedmówcy dziękujemy Wszystkim za mile spędzony czas i miłą zabawę -było S U P E R !!!

Panowie z obsługi zawsze chętni do wszystkiego 🙂

 

Tak jak pisałem w innym miejscu spotkanie było zajefajne. Trzeba będzie je jeszcze powtórzyć .

 

Potwierdzamy było S U P E R. Myślę, że właściciele pól kempingowych powinni przyjechać do Brzózek-na pewno by się dużo nauczyli!

Kemping jak i obsługę polecam. Jakość usług pierwsza klasa.

 

My pozdrawiamy Brzózki i potwierdzamy kemping bardzo ładny z wszelkimi dogodnościami -nowe toalety, dwa place zabaw dla dzieci ,boisko do siatki ,zadaszone miejsce na deszczowe dni z piłkarzykami- a do tego najważniejsze super właściciele.

 

Urlopując w Gąskach, rokrocznie rowerkami jeżdżę z powolniakową do Ustronia Morskiego na smaczne lody. Zatem Kubo w tym roku spodziewaj się odwiedzin. Do miłego     

 

Choć nie było nam dane się poznać osobiście, to po relacjach grupy namawiającej cię do zapisania się na tym forum mam wrażenie jak bym cię znał   , mam nadzieję że w nie długim czasie będzie nam dane się poznać w realu.

Pozdrawiam serdecznie. 

 

Pod Brzozami był już karawaning.pl. następnym razem przyjedziemy jako karawaningowiec.eu.  któregoś pięknego dnia i my się poznamy,

 

Na takim kempingu pogoda jest bez znaczenia. 
W dobrym towarzystwie zawsze jest przyjemnie.

 

Jako jeszcze właściciel przyczepy kempingowej byłem tam 2 razy i powiem tylko tyle – wybiorę się i 3 raz. To chyba najlepsza rekomendacja. Super właściciele – pozdrawiam Was chłopaki. Wyczuwalny luz na kempingu przy zachowaniu dobrego smaku. Fajny kemping – ciągle dopracowywany i poprawiany.

 

Dziękujemy za wszystkie pozytywne sygnały, które do nas Państwo wysyłają. To wszystko dodaje nam siły i energii do dalszej pracy.

Brzozy kłaniają się nisko.

Pozdrawiamy z Ustronia Morskiego!

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube