Dla dzieci

BRZOZOWE KINO LETNIE

Brzozowe Kino Letnie

 

Każdego dnia w sezonie letnim wyświetlamy bezpłatny seans w ramach Brzozowego Kina Letniego.

Brzozowe Kino Letnie to codziennie inna bajka fabularna wyświetlana według przygotowanego wcześniej repertuaru, dzięki każde dziecko wie co „będzie lecieć” wieczorem na Brzozówce.

Bajki włączamy każdego dnia o godzinie 19 po brzozowych animacjach, w brzozowej świetlicy na brzozówce.

Przygotujcie napoje i popcorn i wpadajcie J

Repertuar na sezon 2018:

30.06 godz. 19 – Kubuś i Hefalumpy

1.07 godz. 19 – Minionki

2.07 godz. 19 – Asterix i Obelix: Osiedle Bogów

3.07 godz. 19 – Dżungla

4.07 godz. 19 – Gdzie jest Nemo?

5.07 godz. 19 – Iniemamocni

6.07 godz. 19 – Epoka lodowcowa

7.07 godz. 19 – Jak wytresować smoka

8.07 godz. 19 – Kraina lodu

9.07 godz. 19 – Król lew

10.07 godz. 19 – Kung Fu Panda

11.07 godz. 19 – Lilo i Stich

12.07 godz. 19 – Madagaskar

13.07 godz. 19 – Jak ukraść księżyc

14.07 godz. 19 – Epoka lodowcowa 2

15.07 godz. 19 – Pingwiny z Madagaskaru

16.07 godz. 19 – Piękna i Bestia

17.07 godz. 19 – Ratatuj

18.07 godz. 19 – Rio

19.07 godz. 19 – Shrek

20.07 godz. 19 – Toy Story

21.07 godz. 19 – Uciekające kurczaki

22.07 godz. 19 – W głowie się  nie mieści

23.07 godz. 19 – Zaplątani

24.07 godz. 19 – Skok przez płot

25.07 godz. 19 – Alvin i wiewiórki

26.07 godz. 19 – Epoka lodowcowa 3

27.07 godz. 19 – Hotel Transylwania

28.07 godz. 19 – Minionki rozrabiają

29.07 godz. 19 – Kurczak mały

30.07 godz. 19 – Madagaskar 2

31.07 godz. 19 – Mój brat niedźwiedź

1.08 godz. 19 – Potwory i spółka

2.08 godz. 19 – Ratunku, jestem rybką!

3.08 godz. 19 – Roboty

4.08 godz. 19 – Sezon na misia

5.08 godz. 19 – Shrek 2

6.08 godz. 19 – Toy Story 2

7.08 godz. 19 – Ups! Arka odpłynęła

8.08 godz. 19 – Zwierzogród

9.08 godz. 19 – Odlot

10.08 godz. 19 – Angry Birds

11.08 godz. 19 – Minionki

12.08 godz. 19 – Auta

13.08 godz. 19 – Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów

14.08 godz. 19 – Fru!

15.08 godz. 19 – Hotel Transylwania 2

16.08 godz. 19 – Jak wytresować smoka 2

17.08 godz. 19 – Kot w butach

18.08 godz. 19 – Krudowie

19.08 godz. 19 – Lego przygoda

20.08 godz. 19 – Madagaskar 3

21.08 godz. 19 – Megamocny

22.08 godz. 19 – Mrówka Z

23.08 godz. 19 – Nowe szaty króla

24.08 godz. 19 – Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie

25.08 godz. 19 – Potwory kontra obcy

26.08 godz. 19 – Rio 2

27.08 godz. 19 – Rybki z ferajny

28.08 godz. 19 – Shrek 3

29.08 godz. 19 – Strażnicy marzeń

30.08 godz. 19 – Trolls

31.08 godz. 19 – Zakwakani

1.09 godz. 19 – Księga dżungli

2.09 godz. 19 – Kubuś i Hefalumpy

 

Pakuj się i przyjeżdżaj!

 

😀

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube