Camping**** Pod Brzozami

Kontakt

Ustronie Morskie
ul. Targowa 2A
Telefon
+48 502 812 055
E-mail
info@brzozy.pl

Camping **** POD BRZOZAMI Ustronie Morskie

Adres:
ul. Targowa 2A
78-111 Ustronie Morskie
NIP: 671-167-57-41
Telefon:
+48 502 812 055
E-mail:
info@brzozy.pl

Informacje dla podróżujących samochodem. Poniżej znajdziesz naszą lokalizację na Google Maps. Gdyby klasyczna nawigacja nie zadziałała, podajemy współrzędne GPS:

 

54.214106, 15.759522

 

 

W przypadku podróży pociągiem, najwygodniej jest kierować się do Kołobrzegu.

 

Z dworca w Kołobrzegu odjeżdżają do Ustronia Morskiego co kilka minut busy (stanowisko nr 5) i autobusy PKS (stanowisko nr 7). Podróż trwa 20-25 minut. Przystanek docelowy, na którym należy wysiąść, nazywa się PRZY SZKOLE i znajduje się 150 metrów od naszego ośrodka. Na tym przystanku zatrzymują się także autobusy z Katowic, Zakopanego, Krakowa, Łodzi i z wielu innych miast.

 

Można też dojechać pociągiem do samego Ustronia Morskiego. Jednak dworzec kolejowy oddalony jest od Campingu **** Pod Brzozami Ustronie Morskie o jakieś 3 kilometry.

 

Wiele osób, szczególnie z lekkim bagażem, decyduje się jednak na tę właśnie opcję ze względu na walory krajobrazowe tej trasy.

 

Pracownicy Campingu **** Pod Brzozami chętnie odwożą naszych Gości zarówno na dworzec w Ustroniu Morskim jak i Kołobrzegu oraz na przystanek autobusowy w Ustroniu Morskim, oczywiście po wcześniejszym umówieniu.

Camping Pod Brzozami

 

Zakochaj się w Bałtyku!

 

Zakochaj się w Ustroniu Morskim!

Skontaktuj się z nami:

Podanie danych kontaktowych jest dobrowolne. Klikając klawisz WYSYŁAM wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zapytania, w formie kontaktu e-mailowego lub telefonicznego.

Facebook
YouTube
Instagram