Dla niepełnosprawnych

POKOJE I INNE UDOGODNIENIA

Camping**** Pod Brzozami Ustronie Morskie jest w pełni przygotowane dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Cały obiekt poprzecinany jest wybrukowanymi, szerokimi ciągami komunikacyjnymi, którymi bez przeszkód można dotrzeć na wózku do najważniejszych miejsc na campingu takich jak: drogi ewakuacji, parking dla osób niepełnosprawnych, sanitariaty dla osób niepełnosprawnych, kuchnia, sala zabaw, zrzuty nieczystości, recepcja, boksy i parcele. Łatwo jest też wyjechać z naszego obiektu i utwardzoną drogą dotrzeć do centrum miejscowości.

Specjalnie dla osób niepełnosprawnych częścią naszej infrastruktury jest w pełni wyposażony sanitariat oraz wymiarowe miejsce parkingowe.

Nowością w ofercie Campingu**** Pod Brzozami są dwa pokoje dwuosobowe przystosowane do wypoczynku osób z niepełnosprawnością ruchową. Modyfikacje te są jednak tak przeprowadzone, że pokoje idealnie nadają się również dla pełnosprawnych gości, którzy nawet nie zauważą różnicy.

Współpracujemy z fundacjami zajmującymi się osobami niepełnosprawnymi stąd posiadanie takich pokoi w naszej ofercie jest niezbędne. Duża ilość zapytań, a także fakt, że nad polskim morzem takie osoby są nieco zapomniane nakłoniły nas do przystosowania naszych nowych pokoi do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Pokoje znajdują się na parterze, z wyjściem bezpośrednio na zewnątrz, nie ma więc potrzeby otwierania dodatkowych drzwi. Przy drzwiach na bruku znajdują się krzesła i stolik, a w odległości kilku metrów bezpłatny parking.

W pokoju znajduje się dwuosobowe łóżko, telewizor, lodówka, czajnik, sprzęt plażowy, a także składany stolik. Ogólnodostępna kuchnia jest w tym samym budynku w odległości kilkunastu metrów, też na parterze. W budynku tym znajduje się także świetlica, więc pokoje szczególnie polecane są dla rodzin z dziećmi.

Do łazienki prowadzą drzwi przesuwne bez progów, ułatwiające poruszanie się na wózku. W łazience przy ubikacji i pod prysznicem zamontowane są dwa uchwyty do podtrzymania.

Jest też obniżona umywalka przystosowana dla osób poruszających się na wózku. Pod prysznicem nie ma brodzika, ani żadnego progu, jest natomiast stołek ułatwiający kąpiel.

 

Pakuj się i przyjeżdżaj!

 

😀

Facebook
YouTube
Instagram