Camping**** Pod Brzozami

O nas

Ustronie Morskie
od 0 do 100+ lat
100+ miejsc
24/7/365

Zapraszamy na wirtualny spacer po obiekcie:

Camping**** Pod Brzozami Ustronie Morskie…

 

… to ponad hektarowy, pełen zieleni ośrodek, znajdujący się w odległości 100 metrów od centrum Ustronie Morskiego, w cichej i spokojnej przestrzeni, otoczonej urokami przyrody. Pod brzozami to świetne miejsce na wypoczynek. Poczuj z nami nadmorski klimat!

Ustronie Morskie to gmina, której praktycznie wszyscy mieszkańcy powiązani są z turystyką.

Turyści wyznaczają nam pory roku lepiej niż przyroda.

Predysponują nasze działania, są dla nas źródłem utrzymania i bodźcem do inwestycji.

Chętnie do nas przyjeżdżacie, bo to my jesteśmy dla Was!

Plan pola namiotowo-kempingowego Pod Brzozami

pod brzozami ustronie morskie

300 metrów od plaży Bałtyku!

 

Nasz całoroczny Camping **** Pod Brzozami położony jest 300 metrów od plaży w miejscowości Ustronie Morskie, w powiecie kołobrzeskim (około 12 kilometrów od Kołobrzegu) w województwie zachodniopomorskim.

Ponad hektarowy, trawiasty ośrodek znajduje się w odległości 100 metrów od centrum miejscowości, ale jednocześnie umiejscowiony jest nieco na uboczu, przy drodze wychodzącej na liczne pola zbóż i łąki, co sprawia, że wczasy nad Bałtykiem spędzone w naszym ośrodku będą spokojne i bezpieczne.

Gwarantujemy niezapomniane wczasy nad morzem!

 

Całoroczny Camping **** Pod Brzozami Ustronie Morskie, który oferuje tanie wczasy nad morzem, jest połączeniem nowoczesności i możliwości obcowania z przyrodą. Wysoki standard pola, potwierdzony posiadaniem przez nas 4 gwiazdek, gwarantuje spokojny wypoczynek, umilony dodatkowo walorami krajobrazowymi, rzadko spotykanym widokiem ugwieżdżonego nieba oraz szumem morskich fal, który dobiega do samego ośrodka i pomaga w zaśnięciu.

Na terenie ogrodzonego kempingu, gdzie położony jest nasz całoroczny pensjonat nad morzem, znajdują się tysiące drzew różnych gatunków, które zapewniają, szczególnie nad ranem, przyjemny chłód w namiotach i przyczepach naszych wczasowiczów; z kolei późnym latem gwarantują niesamowitą przyjemność płynącą z grzybobrania.

Czym kierujemy się przy prowadzeniu naszego Campingu?

 

W prowadzeniu naszego Campingu *** Pod Brzozami kierujemy się przede wszystkim bezpieczeństwem naszych wczasowiczów i przyjemną atmosferą, o co dba nasza zgrana i pomocna kadra. Jednocześnie jednak stawiamy na nowoczesność. Rezultatem tego jest między innymi bezpłatny, bezprzewodowy Internet, nowoczesne boksy przygotowane dla przyczep kempingowych oraz kamperów, nowe, czyste sanitariaty. Wszystko to znalazło uznanie w oczach komisji, która przyznała nam czwartą najwyższa kategorię kempingu.

Na teranie obiektu znajdują się 6 dużych sanitariatów, pozostawionych do korzystania przez naszych gości bezpłatnie i bez ograniczeń. Na campingu znajduję się także pralnia samoobsługowa, ogólnodostępna kuchnia, duża dobrze wyposażona świetlica, wypożyczalnia rowerów i sprzętu plażowego. Nasi zmotoryzowani goście mają możliwość korzystania z parkingu, a goście zelektryfikowani, podłączenia do prądu. Dysponujemy także niezbędną infrastrukturą do obsługi nowoczesnych przyczep kempingowych oraz kamperów pod względem sanitarnym. Duży ogrodzony ogród stanowi idealne miejsce do wypoczynku ze zwierzętami. Poza tym dysponujemy licznymi miejscami do spędzania czasu – zarówno w dzień, jak i wieczorami. Do wyposażenia pola należą również  plac zabaw dla dzieci, trampolina, a także wymiarowe, trawiaste boisko do siatkówki, na którym co wieczór rozgrywane są pasjonujące potyczki, z których słynie nasz Camping.

Serdecznie zapraszamy na Camping **** Pod Brzozami Ustronie Morskie!

 

Nasi Partnerzy:

Opinie naszych Gości:

Pole jak najbardziej godne polecenia. Wszystko co powinno być jest, a nawet więcej niż się spodziewaliśmy. Obsługa miła elastyczna. Super Na pewno wrócimy :) Polecam!!!!!!!!!

Sylwia

Pole namiotowe rewelacyjne. Byliśmy tam pierwszy raz i za rok znów się tam wybieramy. Obsługa wspaniała i doskonałe warunki na polu. Gorąco polecamy :)

Darek

Zdecydowanie polecam. Miła sympatyczna obsługa. Wielka uwaga na czystość i bezpieczeństwo gości. Plus również za lokalizację. Wybiorę się tam ponownie!!!

Paweł

Facebook
YouTube
Instagram