Przyjaźni zwierzętom

PET FRIENDLY

Kadra Campingu**** Pod Brzozami serdecznie zachęca wszystkich swoich obecnych i przyszłych gości, aby odwiedzali nas ze swoimi pupilami. Potwierdzeniem szczerości tych słów jest fakt, że u nas za swojego zwierzaka nie zapłacisz. Nasze pole przyjęło więc formułę PET FRIENDLY, aby dla wszystkich odwiedzających nas osób stało się jasne, że jesteśmy prawdziwymi przyjaciółmi zwierząt. Galeria z naszymi zwierzętami znajdziesz TUTAJ  

Jakub Grajek, Prezes Campingu**** Pod Brzozami

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie i szczęście naszych gości. Nie wyobrażamy sobie aby wakacje jakiegokolwiek posiadacza zwierząt miały być udane, gdyby nie mógł zabrać ze sobą na wypoczynek swojego czworonożnego przyjaciela. Pies czy kot to członek rodziny, jak można udanie spędzać urlop bez niego?

Sprawimy, że nie musisz tęsknić, nie musisz się martwić czy Twój kot lub pies mają odpowiednią opiekę. Wiadomo, że o swoje zwierzę najlepiej zadbasz Ty sam, więc zadbaj o nie ma wakacjach.   Staramy się myśleć o bezpieczeństwie zwierząt przebywających na naszym polu, dlatego nawiązaliśmy współpracę z  weterynarzem, który w razie jakichś niespodziewanych okoliczności zadba o zdrowie każdego czworonoga.  

Nie moglibyśmy z  taką otwartością przyjmować gości ze zwierzętami gdyby nie fakt, że na przyjazd czworonogów równie przyjaźnie jest nastawione całe Ustronie Morskie. Do większości knajpek można udać się z psem, jest mnóstwo pięknych tras gdzie można z psem spacerować lub jeździć na rowerze, można również zabrać psa na co bardziej ustronne fragmenty plaży.

Plaża w Ustroniu Morskim

W XXI wieku podróżowanie i spędzanie urlopu z psem jest czymś jak najbardziej naturalnym. Więc zabierz psa ze sobą na wakacje! Spraw, aby w czasie beztroskiego urlopu Twoja rodzina była pełna! Spraw, aby wakacje z Twoim zwierzakiem „Pod brzozami” stały się niesamowitą przygodą, którą będziecie chcieli przeżywać co roku!

Pod Brzozami Ustronie Morskie pet friendly

A gdyby pomoc była niezbędna natychmiast, jesteśmy zaopatrzeni w apteczkę pierwszej pomocy dla psów i kotów firmy TRIXIE, która jest wyposażona w kompleksowy zestaw opatrunków, bandaży, chusteczek antyseptycznych, plastrów uśmierzających ból po użądleniach oraz wszystko to, co jest niezbędne w nagłych wypadkach.

Pod Brzozami Ustronie Morskie pet friendly

 

Pakuj się i przyjeżdżaj!

 

😀

Facebook
YouTube
Instagram