Camping Pod Brzozami w Ustronie Morskim nr 1 w Polsce oraz top 10 w Europie!

Szanowni Goście,
Z głębi serca pragniemy wyrazić naszą ogromną wdzięczność za prestiżową nagrodę camping.info, którą przyznano Campingowi Pod Brzozami. Jest to niezwykłe wyróżnienie, ponieważ znaleźliśmy się wśród 110 najlepszych pól kempingowych w Europie. Nasz kemping jest jedynym z Polski, który zdobył to honorowe wyróżnienie, pokonując imponującą liczbę 23 tysięcy konkurentów z 44 krajów.

Portal internetowy www.camping.info, to czołowy serwis specjalizujący się w wakacjach na kempingu w Europie, ogłosił 100 najbardziej popularnych kempingów jako część prestiżowych nagród Awards 2024.

Nagroda camping.info to wyłącznie wyróżnienie publiczności, gdzie oceny turystów decydują o klasyfikacji kempingów w rankingu TOP 10 i TOP 100.

Spośród 10 krajów, w tym Polski, dziesięć wyjątkowych kempingów otrzymało nagrodę camping.info 2024. W Polsce numerem 1 został Camping Pod Brzozami!

Informacja o przyznaniu nagrody: www.camping.info/de/thema/award

To niezwykłe wyróżnienie, które sprawia, że jesteśmy dumni i pełni radości.

Dziękujemy wszystkim naszym Gościom za zaufanie i rekomendacje, które sprawiły, że nasz kemping jest nierzadko polecany. Wasza opinia jest dla nas najcenniejsza, a ta nagroda publiczności od portalu camping.info jest dla naszego zespołu niezwykle ważna.

Chcielibyśmy również podziękować naszym wspaniałym pracownikom za ich zaangażowanie oraz nieustanne starania, które sprawiły, że Camping Pod Brzozami stał się miejscem wyjątkowym.

Raz jeszcze dziękujemy za tę niezwykłą nagrodę oraz za to, że jesteście częścią naszej campingowej rodziny! Obiecujemy, że będziemy kontynuować naszą pracę nad zapewnieniem Wam niezapomnianych chwil podczas pobytu na Naszym campingu.
Zespół Campingu Pod Brzozami 🙂

Piszą o nas:

🧡 www.brzozy.pl
🧡 +48 502 812 055
🧡 info@brzozy.pl

Facebook
YouTube
Instagram