lato_2016_zm

Wielkimi krokami bosych stóp zbliża się sezon letni 2017. To czas urlopów, wypoczynku, rozrywki, chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół, nabierania sił na resztę spędzonego w pracy i szkole roku. Gmina Ustronie Morskie jak co roku przygotowała bogaty kalendarz imprez letnich. To bardzo urozmaicona oferta, w której każdy, absolutnie każdy znajdzie coś dla siebie.

Zaczynamy już dzień po oficjalnym zakończeniu roku szkolnego III ustrońskim spotkaniem orkiestr dętych. To mocny akcent na rozpoczęcie sezonu, który na całe wakacje wprowadzi Was w doskonały humor.

Wakacje 2017 w Ustroniu Morskim będą naprawdę wyjątkowe muzycznie. Naszą gminę odwiedzą największe gwiazdy polskiego przemysłu rozrywkowego. Dla fanów muzyki nietuzinkowej niesamowitą gratką będzie koncert zespołów Boys i Akcent. Amatorów rodzimej klasyki ucieszy wizyta zespołu Bajm, a młodszych fanów – występ Cleo & Mesajaha.

Ustronie Morskie w swojej ofercie nie pominęło też fanów sportu i spędzania czasu aktywnie. 4 lipca odbędą się pokazy ratownictwa wodnego, 16 lipca przewidziano czwartą już edycję Wakacyjnego Turnieju Siatkowej Piłki Plażowej Helios, 17 lipca i 13 sierpnia i 4 września w Rusowie będzie miał miejsce Turniej Golfowy, 7 sierpnia odbędzie się Rodzinny Turniej Tenisa Ziemnego. 19 sierpnia gmina organizuje rajd pieszy do najstarszego dębu w Polsce. Bolesław co prawda już nie stoi a leży, ale dalej jest interesującą atrakcją turystyczną.

Impreza cykliczna dla najmłodszych też się znajdzie. 1, 9, 15, 21 lipca oraz 5, 12, 18 sierpnia najmłodsi mogą obejrzeć w naszym miejscowym amfiteatrze spektakl dla dzieci „Zabawa na Dzikim zachodzie”. Dla naszych najmłodszych turystów przygotowano też festyn rodzinny czy edukacyjny.

Wakacje to czas uśmiechu, a jak uśmiech to oczywiście kabarety. Ten sezon jest pod tym względem naprawdę bogaty. Swoją obecnością zaszczycą nas Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Paranienormalni, Kabaret Jurki oraz Kabaret Moralnego Niepokoju.

Jak co roku w Ustroniu ważnym wydarzeniem będzie Festiwal Indii, a także Zlot Starych i Zabytkowych Samochodów. A na zakończenie sezonu  (3 września) Gmina Ustronie Morskie serdecznie zaprasza na Dożynki Gminne.

Widzicie? W Ustroniu nie można się nudzić. Wypoczynek nad morzem to nie tylko plażing, smażing, grilling & browaring, to również spędzanie czasu aktywnie korzystając z oferty przygotowanej specjalnie dla Was przez naszą gminę.

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube