Będzie się działo!

 

Wakacje w Ustroniu Morskim to nie przelewki! Jak co roku gmina oferuje swoim wczasowiczom bogatą ofertę letnich imprez. Dla każdego coś miłego!

ustronie_morskie_imprezy_2015

Lato ma się kojarzyć z dobrym humorem, a jak dobry humor i pozytywna energia to oczywiście kabarety. W tym sezonie w Ustroniu zaplanowano ich prawdziwy wysyp. Regularnie na deskach amfiteatru będzie się pojawiał kabaret Bzik, który umili swoimi występami czas każdej rodzinie. Poza tym z niecierpliwością można oczekiwać na Paranienormalnych, Konia Polskiego, Kabaret Skeczów Męczących i Kabaret Pod Wyrwigroszem. Każdy z tych twórców zasługuje na to, żeby w wakacyjnym pędzie poświęcić im chwilę czasu.

Ustronie Morskie nie zaniedbuje też koneserów muzyki. W tym sezonie będzie można posłuchać między innymi jazzu, muzyki lat ’70-’80, zespołu Najlepszy Przekaz w Mieście, zespołu Video oraz pobawić się na imprezie przygotowanej przez RMF FM.

I tym razem nie zawiedzie nas Festiwal Indii, który pojawi się w Ustroniu dwukrotnie, bo i w lipcu i w sierpniu. To duże święto dla fanów kultury indyjskiej, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie zabraknie też imprez sportowych i okołosportowych. Fanów sportu i aktywnego wypoczynku mogą zainteresować mistrzostwa w pływaniu, turniej piłki plażowej, rodzinny turniej tenisa ziemnego, test sprawności ratowniczej, a dla fanów pieszych wędrówek przygotowano rajd do najstarszego dębu w Polsce.

W kalendarzu imprez Ustronia Morskiego znajdą się też wydarzenia nietuzinkowe. W tym sezonie odbędą się Plażowe Mistrzostwa Budowniczych, a także Zlot Starych i Zabytkowych Samochodów,  Jarmark Collins Beach, Festiwal Kulinarny Sokołowa, Festiwal Rękodzieła Arte Mare i Święto Chleba.

To tylko cześć tego, co gmina Ustronie Morskie przygotowała dla swoich wczasowiczów. Zachęcamy do aktywnego udziału we wszystkich imprezach. Wakacje nie muszą być nudne!

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube