15 stycznia oficjalnie zaczynają się ferie w naszym województwie. Śniegu nie ma i nic nie wskazuje na to żeby miał się pojawić, co nie zmienia faktu że w Ustroniu Morskim nie można się nudzić 🙂

Gmina Ustronie Morskie przygotowała dla dzieci szeroką ofertę zajęć. Dla każdego coś miłego! Dzieci lubiące aktywność mogą wziąć udział  w cyklicznych zajęciach na basenie lub w grach i zabawach sportowych. Dla tych, którzy cenią sobie nietuzinkowe spędzanie wolnego czasu, przygotowano przeróżne warsztaty: fotograficzne, plastyczne, modelarskie, kulinarne, przyrodnicze, sensoplastyki. Nie zabraknie też zajęć edukacyjnych. Dzieci będą mogły poznać zasady ruchu drogowego, zgłębić tajniki matematyki a także wziąć udział w potyczkach językowych. W ramach organizowanych zajęć przewidziany jest też turniej gry w warcaby oraz tworzenie budowli z origami.

Wszystkie zajęcia odbywają się w CSR „Helios”, w GOK-u, w Świetlicy TPD lub w Zespole Szkół w Ustroniu Morskim. Na niektóre zajęcia obowiązują zapisy, gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

Ferie to doskonały moment aby zająć się tym, na co z reguły czasu nie ma. To czas na spędzanie czasu z rodziną, na wspólny relaks, na spacery brzegiem morza, na czytanie książek i na poświęcanie się swoim pasjom.

„Brzozy” zapraszają na wspólne ferie. Przypominamy wszystkim, że działamy przez cały rok i z utęsknieniem czekamy na Wasze odwiedziny!

ferie zimowe gmina ustronie morskie

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube