Kemping “Pod brzozami”, mimo nowoczesnego podejścia do świadczonych usług, od lat stawia także na tradycję. Staramy się aby organizowane przez nas wydarzenia miały charakter cykliczny. W tą zasadę znakomicie wpisuje się trzecie już spotkanie siatkarskich reprezentacji ustrońskich ratowników z reprezentantami naszego rodzinnego kempingu. Co sezon wydarzenie to nabiera siły – ilość kibiców rośnie wprost proporcjonalnie do emocji siatkarskich, a ich u nas nigdy nie brakuje. Zdjęcia z Wielkiego Meczu w sezonie 2014 znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.804432246253946.1073741835.345704065460102&type=3

10407931_804435662920271_2890272582737064558_n

Składy, co prawda pozostają dalej tajemnicą, ale mogę zdradzić, że w tym roku będzie parę niespodzianek. Zainteresowanie występem z gałązką brzozy na koszulce było tak duże, że musieliśmy przeprowadzić staranna selekcję. Odpowiedz na nurtujące pytanie: jakie wybraliśmy kryterium w doborze zawodników? pojawi się tuż przed pierwszym gwizdkiem (casting na sędziego jeszcze się nie skończył 🙂 ) Doszły nas słuchy ze ratownicy także planują poważne wzmocnienia, co prawda im one chyba nie są potrzebne. Nie przypomnę wyników z roku 2013 i 2014 ponieważ mogą one niesłusznie zasugerować brak emocji w tym sezonie – a jak już pisałem emocję są gwarantowane!!!

Nagrody – hmmmmm – będą 🙂 Ale jeszcze zastanawiam się jakie. Podobno ma się pojawić zimne piwko z nalewaka, gadzety reklamowe w tym firmowe koszulki (niezwykle pożądane wśród naszych gości) oraz tradycyjny uścisk dłoni Prezesa, czyli mój 🙂

PLAKAT SIATA

Dziękuję naszym współorganizatorom:

Osada Domków Holenderskich “Grajkowo” www.grajkowo.com

Pensjonat “Pod brzozami” www.pensjonaci.pl

Najpiękniejszy bursztyn w Polsce http://beautiful-amber.com/

Fundacja “Mikołajek Nadmorski”

Ratownictwo Wodne  www.wopr.pl

Wszystko o Tabletach http://tabletoid.pl

Najlepsze Studio Tatuażu w Zachodniopomorskim www.mayatattoo.pl

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców campingu “Pod brzozami” i osady “Grajkowo” oraz wszystkich ustrońskich wczasowiczów i mieszkańców, miłośniczki ratowniczej opalenizny i miłośników kobiecej siatkówki, wytrawnych ekspertów tej dyscypliny i totalnych laików, rozszalałych kiboli i duszących w sobie emocje biernych obserwatorów – każdy znajdzie coś dla siebie :)))

Kiedy? SOBOTA – 15.08.2015

Gdzie? Boisko sportowe na campingu “Pod brzozami”

Adres? Targowa 2A, Ustronie Morskie

Ile? Darmo – wstęp wolny

Kto napisał? Jakub Grajek zwany Prezesem

 

 

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube