Święta. Magiczny czas pełen spokoju, miłości, rodziny i przyjaciół. Ale najpierw… SZALEŃSTWO! Zakupy, zakupy, sprzątanie, zakupy, choinka, zakupy, prezenty, zakupy, gotowanie, pieczenie, zakupy, sprzątanie… Pomimo tego, że co roku obiecujemy sobie, że tym razem weźmiemy to na spokojnie, że nie damy się temu szaleństwu – zawsze mu ulegamy. I w tym przedświątecznym czasie chyba też kryje się odrobina świątecznej magii, przyznajcie 🙂 Od paru lat pogoda funduje nam raczej nastrój wiosenny ale wbrew temu, w każdym domu, wieczorem, kiedy pokój rozświetla blask choinki i świec, mamy wrażenie, że za oknem pada śnieg. To właśnie Magia Świąt 🙂 Radość dzieci wpisana jest niejako w świąteczny pakiet. My – dorośli – zgrywamy się na bardzo poważnych ale w głębi duszy mamy wiele wspomnień, dzięki nim też czekamy na pierwszą gwiazdkę, bo co roku to właśnie ona sprawia, że na chwilkę każdy z nas znowu staje dzieckiem.

Brzozy dziecięcą radość mają wpisaną w statut, a w święta stajemy się troszkę bardziej melancholijni. Święta to dla nas czas wspomnień ale i planów na Nowy Rok i nowy sezon. To czas, w którym uświadamiamy sobie, że zobaczymy się z Wami już za pół roku, zobaczymy Waszą jedyną w swoim rodzaju radość, że oto znowu są wakacje, a Wy jesteście w końcu na swoim miejscu. Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy jak urosły Wasze (i nasze trochę też) dzieciaki. Parę z nich zobaczymy pierwszy raz, bo ostatnio były jeszcze w brzuchach swoich Mam 🙂 Czekamy na Was, w Święta czujemy to szczególnie mocno, bo przecież to czas, który powinno się spędzać z najbliższymi, a Was z nami nie ma.

Gdy w wigilijny wieczór zabłyśnie na niebie pierwsza gwiazdka, pomyślcie o nas! My zrobimy to samo! Brzozy życzą Wam dobrych Świąt!

12421646_10154401403652538_1008950865_n

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube