Ustronie Morskie lato 2017

Ustronie Morskie Lato 2017

Będzie zabawa! Będzie się działo!

Oficjalnie mamy już lato! A jak lato to i sezon rozpocznie się niebawem. Zasada jest taka: po brzydkim pogodowo sezonie następują 3-4 baaaaaardzo upalne. A więc nastawieni na temperatury powietrza rodem z pustyni, temperatury wody niczym w Morzu Śródziemnym, powiewy wiatru kojące spiekotę, zimne piwko i gorące dziewczyny szykujemy się na sezon!

Co w tym roku ciekawego można znaleźć w kalendarzu imprez letnich Ustronia Morskiego? Dla każdego coś pięknego! W ramach atrakcji pojawiających się cyklicznie, na które każdy, bez względu jaką datę urlopu wybierze może się załapać, wymienić trzeba interaktywne spektakle dla dzieci odbywające się wielokrotnie w amfiteatrze. Dla amatorów śmiechu również atrakcji jest sporo, ponieważ w Ustroniu i to nie jeden raz pojawią się Kabaret Pod Wyrwigroszem, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Nowaki oraz Kabaret Skeczów Męczących.

Dla fascynatów Dzikiego Zachodu również nie zabraknie ciekawostek. Ustroński Western Park w swojej ofercie umieścił między innymi degustację amerykańskiej whisky, Dzień Kowboja, Dzień Indianina, a także I Zjazd Miłośników Country i Westernu.

Wielbiciele sztuki mogą wziąć udział w wernisażu poplenerowym XIV spotkań z  satyrą i karykaturą „Morka” lub w letnim festiwalu rękodzieła „Arte Mare”. Amatorzy sportu i wszelkiej aktywności na pewno będą  zainteresowani Turniejem Golfowym, Turniejem Piłki Plażowej, Letnimi Mistrzostwami w Pływaniu, Wakacyjnym Turniejem Tenisa Ziemnego czy Rajdem Pieszym do najstarszego dębu w Polsce.

Jak co roku początek sezonu stoi pod znakiem uroczystości wręczenia Błękitnej Flagi. Tak jak w poprzednich sezonach Sianożęty zapraszają na Piknik rodzinny, Skansen Chleba na Święto Chleba a we wrześniu można wziąć udział w corocznych Dożynkach Gminnych. Fani motoryzacji na pewno będą zainteresowani Zjazdem Harleyowców i Zlotem Starych samochodów.

Znajdzie się i gratka dla fanów disco polo! Tak, tak moi drodzy! Aż dwukrotnie w te wakacje amfiteatr w Ustroniu Morskim wypełni się dźwiękami nietuzinkowych utworów oraz boskiego głosu Zenona Martyniuka! 13 lipiec i 9 sierpień! Pamiętajcie te daty przy planowaniu urlopu, Zenka po prostu trzeba zobaczyć na żywo!

Kochani! Bierzcie urlopy, pakujcie namioty, zgarniajcie najbliższych i wpadajcie w sezon „Pod Brzozy”. W Ustroniu Morskim w sezonie nie można się nudzić!

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube