Cześć, tu Pod Brzozami. Kochani jedziemy…

Czas na wakacje 2018, które rozpoczynamy właśnie tutaj, w Ustroniu Morskim, z wielkim przytupem. Zapewniamy, że właśnie na to czekaliście. Pogoda zapowiada się świetnie, ale to nie wszystko, co czeka nas w tym roku. Będzie szałowo, będziemy się bawić. Jeżeli czekaliście na przygodę życia, to nastąpi ona właśnie w tym roku i w tym magicznym miejscu, ale dość o Nas. Jak co roku Gmina Ustronie Morskie zafunduje Wam, drodzy turyści, niezapomniane przeżycia.

Wszystko rozpoczyna się w już 22 czerwca i trwać będzie, aż do połowy września. Wakacje w Ustroniu Morskim to przede wszystkim moc atrakcji dla dzieci 7, 12 i 27 lipca oraz 3, 10 i 17 sierpnia odbędą się spektakle dla dzieci. Pikniki rodzinne to kolejna atrakcja dla małych urwisów i ich rodziców. Nie zabraknie atrakcji dla fanów sportu, w tym roku będzie można uczestniczyć w turniejach golfowych i letnich mistrzostwach w pływaniu.

A wieczorem, gdy nasze uśmiechnięte animatorki będą opiekować się hasającymi maluchami na polu campingowym proponujemy rodzicom, ale też pozostałym gościom kabarety, koncerty oraz po raz pierwszy w Ustroniu stand-up. W tym roku wystąpią dla Was kabaret Pod Wyrwigroszem, Skeczów Męczących oraz Nowaki. Fani Ferdynanda Kiepskiego proszeni stawić się na koncercie Andrzeja Grabowskiego w Amfiteatrze. Dla tych odważnych, jeżeli jeszcze nie znacie, koniecznie wyszukajcie ich występy w internecie i kupcie bilety, wystąpią Sebastian Rejent, Michał Kutek, Piotrek Szumowski, Jasiek Borkowski i Karol Kopiec.

To, co najlepsze zostawiliśmy na koniec.

Jeżeli kojarzycie ten tekst piosenki „Ona jest taka cudowna, niewinna i słodka. Gdy Ciebie też spotka

To wtedy już wiesz”, że warto przyjechać Pod Brzozy!

Ustronie Morskie imprezy

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube