Miesiąc przełomu zimy i wiosny Pod brzozami upłynął pod znakiem wielu wydarzeń i nowości. Pogoda dopisywała jak rzadko, siłom zgromadzonym zimą w piwnych brzuszkach powoli dawaliśmy upust w pracy i rozrywce.  Wszystkie znaki na ziemi, niebie i morzu wskazują, że zapowiada się dobry sezon. No ale do rzeczy:

Po bezdyskusyjnym sukcesie pierwszego brzozowego konkursu na fejsie, w którym nagrodą był weekend w naszym pensjonacie, postanowiliśmy pójść za ciosem ogłaszając konkurs wielkanocny z atrakcyjną nagrodą.

pod brzozami na fejsie

To, że plecak piknikowy z koszulką i alkoholową wkładka do komory termicznej, będący nagrodą w tym konkursie, nie okazał się, dla naszych gości, równie cenny jak sponsorowany weekend w pensjonacie Pod brzozami w sumie jest dla nas komplementem. Krócej mówiąc:  konkurs wielkanocny okazał się sporym sukcesem, ale nie tak wielkim jak jego poprzednik. Oczywiście wyciągniemy z tego wnioski oferując w kolejnych zabawach zniżki, także stuprocentowe, na nasze usługi. Nie umniejsza to jednak wartości 60 udostępnień postu konkursowego. Dziękujemy WAM!!!

Losowanie, odbywające się w niedzielę wielkanocną, było świetną okazją aby zaprezentować nasz najnowszy nabytek – Olgę wraz z kochaną pociechą (patrz pies)

kadra ustronie morskie

Uczynienie, z tego równie pięknego, co inteligentnego inaczej doga niemieckiego, sierotki do wylosowania szczęśliwego zwycięzcy spośród 60 losów było sprawą niełatwa. Strzałem w dziesiątkę okazało się zwrócenie się w stronę instynktów pierwotnych Xawrasa – po prostu wsadziliśmy do maszyny losującej plasterek krakowskiej suchej.

krakowska sucha

Nasza najnowsza atrakcja turystyczna swoją wielką głowę skierowała w kierunku losu z napisem “Patrycja Kawecka”. Serdecznie gratulujemy!!! Musi być Pani prawdziwą miłośniczką zwierząt skoro Xawras zwany także fafluniem Panią lubi 🙂 Nagroda wysłana. Czekamy  na osobistą jej recenzję w lipcu, gdy Pani Patrycja pojawi się u nas z przyczepką.

camping ustronie morskie

W roli wyjaśnienia wspomnę jedynie, że w tym roku z bólem zakończyliśmy współpracę z menadżerem Kubą, który z powodów zawodowych nie może przyjechać do Ustronia i na jego miejsce Pod brzozami pojawi się Olga. Nie miała ona kłopotów z otrzymaniem tej intratnej posady ponieważ osobiście jest siostrą prezesa 🙂 Fafluniek też spędzi z nami całe wakacje.

Następny konkurs planujemy na początek sezonu.

W kolejnej ważnej kwietniowej sprawie pojawił się na naszej stronie osobny artykuł, więc nie będę się powtarzał, wspomnę jedynie, że chodzi o pojawienie się nowej strony internetowej.

bursztynek z napisem

Teraz informacje na nasz temat możecie znaleźć na 4 stronach:

www.pod-brzozami.pl

www.grajkowo.com

www.pensjonaci.pl

www.beautiful-amber.com

Do usłyszenia w maju. Planujcie urlopy, bo mu już czekamy 🙂

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube