Wielkimi krokami zbliża się sezon 2016!!!

Już za chwilę, za chwileczkę, jeszcze tylko moment i nadejdzie długo przez wszystkich oczekiwany czas – wakacje! „Brzozy” przez cały rok intensywnie pracują na to, aby w sezonie niczego Wam nie zabrakło. Jesienią, zimą i wiosną nie odpoczywamy. Nie dość, że przyjmujemy gości przez cały rok (miłośnicy karawaningu dopisali szczególnie tłumnie w okresie Bożego Narodzenia i Wielkanocy), to jeszcze przeprowadzamy niezbędne do sprawnego funkcjonowania pola ulepszenia. Jesteśmy po generalnym remoncie sieci elektrycznej, udało nam się poprawić nawierzchnię na części wewnętrznej drogi „Brzóz”, przeprowadziliśmy akcję dosadzania drzew oraz utworzyliśmy na naszym terenie sześć nowych boksów. Możemy więc z całą pewnością stwierdzić, że jesteśmy gotowi na Wasze przybycie!

A okazja do tego by nas odwiedzić nadarzy się już niebawem. Za półtora tygodnia rozpoczyna się Majówka! Włodarze Gminy Ustronie Morskie postarali się o to, aby ten weekend był pełen atrakcji. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dla miłośników sportu przygotowano biegi przełajowe lub maraton biegowy, rajd rowerowy czy nordic walking, turniej golfowy, tenisa stołowego i piłkarski, a także konkurencje sprawnościowe w wodzie. Tych, którzy sportowe zmagania wolą oglądać niż w nich uczestniczyć zainteresować może mecz piłkarski NKS Astra – Kluczevia Stargard,zawody strzeleckie lub możliwość zwiedzenia farmy fotowoltaicznej.. Ustronie Morskie postarało się także o zorganizowanie wolnego czasu i dostarczenie emocji najmłodszym wczasowiczom, stąd szeroka oferta gier, zabaw i konkursów dla dzieci. Obowiązkowym punktem programu jest zabawa taneczna oraz Msza Święta w intencji Ojczyzny.

Majówka, tak jak i cały sezon zapowiada się wyśmienicie. Liczymy na wyjątkowo piękną pogodę, niezmiennie ciepłą wodę w Bałtyku, orzeźwiająco chłodne piwko i porażająco gorące dziewczyny. Sezon letni jest dla nas kwintesencją całego roku wypełnionego ciężką pracą. Jesteśmy dla Was i nie możemy się doczekać, kiedy się pojawicie. Nie zawiedźcie nas! Bądźcie z nami już na Majówkę!

Plakat_Dni-UM-2016_www

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube