Majówka 2017

Już za moment, za momencik, rozpocznie się naprawdę wielka i naprawdę długa Majówka. Mamy nieśmiałą nadzieję, że wielu z Was skorzysta z majówkowej oferty przygotowanej przez włodarzy Gminy Ustronie Morskie, a „Brzozy” będą Waszym miejscem noclegowym.

Plakat_Dni-UM-2017_A3_www_w3

Majówka 2017 w ustroniu morskim

Robi się cieplutko, „brzozowe” drzewa i trawy się zielenią, ptaszki ćwierkają – nic tylko wypoczywać. To pierwsze takie wolne ciepłe dni od bardzo dawna. Szkoda marnować je na siedzenie w mieście i wdychanie spalin. Lepiej zapakować małżonka, potomstwo, teściową i psa i wyruszyć w poszukiwaniu zdrowego, nasyconego jodem powietrza. Daleko szukać nie trzeba – wystarczy z krajowej „jedenastki” skręcić do Ustronia Morskiego, wypakować rupiecie „Pod Brzozami” i śmigać na plażę. Spacery na pewno będą udane, a może i pogoda dopisze i będzie się można poopalać…?

Jakie atrakcje czekają na Was podczas Majówki 2017 w naszej gminie? Jak zwykle – dla każdego coś fajnego. Idąc z duchem czasu organizatorzy ustrońskich imprez zdecydowanie zagrali na nutę sportową. Od maratonu którego trasa wiedzie od latarni morskiej w Kołobrzegu do latarni Morskiej w Gąskach, przez biegi przełajowe i pochody nordic walking, aż po rajd rowerowy Ustronie Morskie – Gąski – Ustronie Morskie. Dla amatorów sportów bardziej nietuzinkowych przygotowano turniej piłkarski, turniej tenisa stołowego a także zawody strzeleckie. W niedzielę 30 kwietnia od godziny 14 na boisku odbywać się będą zabawy i gry dla całych rodzin, a dla starszych uczestników imprezy od godziny 19 przewidziana jest zabawa taneczna. 3 maja obowiązkowym punktem programu jest Msza Święta w intencji ojczyzny, a później – mecz piłkarski pomiędzy Astrą Ustronie Morskie a Gryfem Kamień Pomorski.

Pakujcie graty i wpadajcie na Majówkę w Ustroniu Morskim. Czekamy na Was „Pod Brzozami” gwarantując szampańskie nastroje i cudowną pogodę.

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube