Wyskacz się!

 

„Brzozy” się ciągle rozwijają! Każdy kolejny sezon to dla nas nowe wyzwanie, jakim jest zapewnienie naszym gościom coraz to nowych rozrywek. Wiadomo: najważniejsze są plaża i morze. Ale co gdy nasz wczasowicz ma dość słońca i piachu?

Wtedy do akcji wkraczamy my! U nas rozrywek nigdy nie zabraknie! Nasi stali goście doskonale wiedzą, że za darmo wypożyczamy rowery, udostępniamy stół do ping ponga, dart czy piłkarzyki. A dla najmłodszych przeznaczona jest nasza „brzozowa” świetlica.

W tym roku mamy kolejny hit – wielką jak gmach naszego szacownego sejmu trampolinę! Jest fajowa, mówię Wam, każde dziecko i każdy dorosły będzie zachwycony. Dzieci – bo mogą skakać, a rodzice – bo dzieci skaczą (rodzice też mogą, ale dorosłym nie zawsze to wychodzi – patrz ZAŁĄCZONE ZDJĘCIA…).

WP_20150712_001

Zasady korzystania z trampoliny są względnie proste. Dla wszystkich tak przejętych wakacjami, że po przyjeździe na nasze pole nie mają czasu czytać regulaminu korzystania z trampoliny tylko od razu na nią włażą – wstawiamy go tutaj (patrz BARDZO WAZNE UWAGI). Rzućcie na to okiem, a następnie przybywajcie i skaczcie. To polecam Wam ja – recepcjonistka Olga. I niech „Brzozy” będą z Wami!

 

 

BARDZO WAŻNE UWAGI

 

 

  1. Na trampolinie można się bawić od rana do zmroku
  2. Z trampoliny można korzystać tylko gdy jest sucha
  3. Na trampolinę wchodzimy BEZ BUTÓW!
  4. Na trampolinę wchodzimy po drabince
  5. Z trampoliny mogą korzystać równocześnie dwie osoby dorosłe lub pięcioro dzieci.
  6. Dzieci powinny być pod bezpośrednią opieką osoby dorosłej
  7. Osoby będące pod wpływem alkoholu nie mogą korzystac z trampoliny (nawet „po jednym piwku” – nie i koniec)
  8. Na trampolinę nie wnosimy żadnych przedmiotów, jedzenia ani picia
  9. Obsługa pola ma prawo skontrolować, czy Goście bawią się bezpiecznie i interweniować gdy tak nie jest

 

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube