W sezonie 2013 w Ustroniu Morskim zaczyna działalność Western Park – najnowsza atrakcja naszej miejscowości.

Od kilku miesięcy uwagę mieszkańców Ustronia Morskiego i naszych wczasowiczów przykuwał powstający przy ulicy Kolejowej niezwykły obiekt. Szybko okazało się, że będzie to miasteczko rodem z dzikiego zachodu. Powstaje ono dzięki Panu Jarosławowi Wojtkowskiemu – hodowcy koni z Małopolski, który podobny obiekt prowadzi od kilku lat w podkrakowskiej Trzebini.

Uroczyste otwarcie odbyło się 18 lipca i zgromadziło sporo ciekawskich turystów i autochtonów. Na odwiedzających przez cały sezon w godzinach 10-22 czekają liczne atrakcje, wśród nich kowboje, napady na bank rodeo, mini zoo, saloon niczym w dr. Quin, kuźnia (bez Roberta I), stek-house a nawet pokazy kaskaderów na koniach, tym razem mechanicznych zawartych w silnikach quadów.dziki zachod w ustroniu morskim

Ta atrakcja Ustronia Morskiego, której nie sposób ominąć, szczególnie z dziećmi, znajduje się w połowie ulicy Kolejowej i jest widoczna z krajowej 11stki, a co najważniejsze od campingu Pod brzozami dzieli ją tylko kilkanaście minut spacerkiem ulicami naszej miejscowości.

Jesteśmy pewni, że możemy z czystym sumieniem polecić!!!

 

Artykuł źródłowy:

http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130719/TURYSTYCZNEPERLYPOMORZA1101/130719631

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube