Na początku 2013 roku oddaliśmy do dyspozycji naszych klientów nową odsłonę strony www.pod-brzozami.pl. Zdecydowaliśmy się na te zmianę nie dlatego, że poprzedniej stronie czegoś brakowało – wprost przeciwnie, cieszyła się dobrą opinią wśród internautów szukających pola namiotowego – lecz wymagała ona po prostu odświeżenia.

W tworzeniu nowej postaci strony pola namiotowego-kempingowego “Pod brzozami” kierowaliśmy się przede wszystkim wygodą naszych gości, strona zatem jest możliwie jak najbardziej funkcjonalna. Informacje na niej posegregowane są w sposób logiczny i ułatwiający do nich dostęp.

Została dodana osobna zakładka zawierająca wiadomości dotyczące pensjonatu, z linkiem do nowej strony www.pensjonaci.pl poświęconej w całości naszemu nowemu brzozowemu dziecku, a więc pensjonatowi “Pod brzozami”. W naszym mniemaniu zasługuje on na osobną stronę 🙂

Informacje zawarte na poprzedniej stronie, które wymagały uaktualnienia zostały na nowo zweryfikowane, stąd nasi goście znajdą na niej jedynie najnowsze, świeżutkie i gwarantowane informacje. Dodaliśmy także nowe zdjęcia, ponieważ czasem trudno z aktualnymi nadążyć za rozwojem ośrodka “Pod brzozami”.

Cennik stał się jeszcze bardziej przejrzysty i uniemożliwiający wprowadzenie internauty chcącego skorzystać z naszych usług w błąd. Dodaliśmy zakładkę “sanitariaty”, aby dostęp do informacji i zdjęć, dotyczących tej ważnej sprawy w wypoczynku wczasowiczów na naszym obiekcie, stał się jeszcze łatwiejszy. W związku z pochlebnymi opiniami na temat obiektu “Pod brzozami” i naszej pracy, postanowiliśmy też dać możliwość przekazania tych opinii innym użytkownikom sieci tworząc coś na kształt księgi gości. W miejscu “opinie” można zatem wpisać kilka słów po skończonym, mamy nadzieje – udanym pobycie na polu namiotowo-kempingowym “Pod brzozami”.

Życzymy udanego i skutecznego korzystania z naszego serwisu zakończonego wspaniałymi wakacjami nad polskim morzem.

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube