Po wielu tygodniach żmudnej pracy udało się nam stworzyć długo już zapowiadaną nową stronę pensjonatu www.pensjonaci.pl Uznaliśmy, że pensjonat Pod brzozami jest na tyle dużym i odrębnym obiektem, iż zasługuje na osobną w stosunku do www.pod-brzozami.pl stronę. Na głównej stronie „brzóz” nie było też po prostu miejsca na umieszczenie szczegółowych informacji o pokojach, ich wyposażeniu i ogólnym funkcjonowaniu pensjonatu, ponieważ dotyczy ona pola kempingowego. W tym miejscu musimy posypać nasze głowy popiołem i przyznać się, że pomysł i realizacja projektu www.pensjonaci.pl nastąpiły prawie dwa lata po otwarciu pensjonatu Pod brzozami 🙂

W stosunku do strony www.pod-brzozami.pl na której też znajduję się zakładka „pensjonat” a w niej zawarte są podstawowe informacje o tym nowym obiekcie całorocznym, na stronie www.pensjonaci.pl zamieszone są szczegółowe informacje o pokojach w pensjonacie. Zatem w zakładce „pokoje” wyszczególniony jest podział na pokoje 2,3 i 4osobowe, opisane jest wyposażenie w zależności od wielkości pokoju, ilość i rodzaj łóżek. Zamieszczone są także zdjęcia konkretnych pokoi z podpisami, dzięki nim można zobaczyć konkretny pokój i go zarezerwować. Tego brakowało na poprzedniej stronie, na co wskazywali nam nasi goście.

Wprowadziliśmy także możliwość rezerwacji online. Opcja ta ma jeszcze bardziej ułatwić i przyśpieszyć rezerwacje pokoi przez naszych wczasowiczów, a nam ułatwia pracę. W razie jakiś wątpliwość dotyczących rezerwacji zawsze kontaktujemy się z osobami zainteresowanymi.

Wprowadziliśmy także osobny, czytelny i przejrzysty cennik z podziałem na pokoje i okresy: pozasezonowy i sezonowy. Ceny także pojawiają się podczas rezerwowania konkretnego pokoju online. Dzięki temu rozwiązaniu zmniejszyła się ilość zapytań dotyczących ceny, co jest dowodem skuteczności tego pomysłu.

Na stronie www.pod-brzozami.pl w galerii „obiekt” można było znaleźć zdjęcia zarówno pensjonatu jak i całego obiektu, poprzez co zdjęcia samego pensjonatu przez osoby zainteresowane były dłużej odszukiwane. Na nowej stronie pensjonatu Pod brzozami w zakładce „galeria” są zdjęcia tylko i wyłącznie pensjonatu z zewnątrz i wewnątrz dzięki czemu nasi goście szybko odnajdą to czego poszukują.

Jeżeli przekona Was nasz pensjonat, a także odpowiadać będzie cena to zapewne będziecie zainteresowani Państwo atrakcjami Ustronia Morskiego i jego okolic. W zakładce „Ustronie Morskie” można przeczytać o samej gminie Ustronie Morskie i pobliskim Kołobrzegu, ale także o okolicznych atrakcjach, takich jak: dwa najstarsze drzewa w Polsce – dęby szypułkowe Bolesław i Warcisław, poradziecki lotnisko Bagicz, nadmorska trasa rowerowa, delta Czerwonej Rzeczki, skansen chleba, Aquapark Helios, park linowy Gibon, kino Pegaz, molo i port, latarnia morska w Gąskach i kościół p. w. M.B. Różańcowej.

W zakładce „kontakt” poza standardowymi danymi do kontaktu z nami poprzez rożne media, znajduje się także formularz kontaktowy, którego nie ma na głównej stronie naszego campingu.

 

Niech nasza nowa strona służy Wam DOBRZE !!! 🙂

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube