Brzozowicze! Wasze opinie o naszym polu i naszej pracy są dla nas bardzo ważne. W związku z tym, na sezon 2017 przygotowaliśmy dla Was nowy cennik, który absolutnie nie jest cenową rewolucją, a raczej drobną korektą cen, które niektórzy z Was uważali za nie do końca sprawiedliwe.

Wreszcie wprowadziliśmy podział wielkości zarówno namiotów jak i przyczep z przedsionkami. Do tej pory postawienie namiotu jednoosobowego kosztowało dokładnie tyle ile rozbicie okazałej „szóstki”. Naprawiliśmy to niedociągnięcie i tym sposobem cena za namiot 1 i 2-osobowy się nie zmienia i wynosi 5 zł, natomiast ceny namiotów większych wzrosły: 3-4-osobowe kosztują 7 zł, a 5-osobowe (lub większe) kosztują 9 zł. Podobnie dzieje się z przyczepami, przy czym w ich wypadku wprowadziliśmy podział na długość, i tak: przyczepy do 4 metrów oraz ich przedsionki nie drożeją i cena za nie ciągle wynosi 5 zł, przyczepy których wielkość wynosi między 4 a 6 metrów oraz ich przedsionki kosztują po 7 zł, a przyczepy większe niż 6 metrów i ich przedsionki kosztują 9 zł.

W związku z niewielkim podniesieniem cen za średnie i duże namioty oraz przyczepy z przedsionkami podnieśliśmy nieznacznie cenę za wynajem u nas miejsca vip czyli boksu. Jego cena od sezonu 2017 wynosić będzie 50 zł za dobę (plus za osoby w boksie się znajdujące).

Nasze zmiany w cenniku nie miały być dla Was zbyt uciążliwe, dlatego ceny za osobę dorosłą przebywającą na naszym polu i dziecko powyżej trzeciego roku życia nie zmieniły się w ogóle. To samo dotyczy ceny za prąd – jego cena nadal wynosi 7 lub 9 zł za dobę.

Powyższe zmiany w cenach dotyczą również osób, które zimują u nas przyczepy. Nasi stali goście, których przyczepy stoją u nas od dłuższego czasu mogli liczyć u nas na 15% rabatu i to się oczywiście nie zmieni, jednak musimy wprowadzić zasadę, że zniżka ta obowiązuje tylko właścicieli przyczep z najbliższą rodziną, nie podlegają jej natomiast inne osoby korzystające z przyczep naszych stałych gości. Rabat 15% dla osób które dopiero stawiają u nas przyczepę i planują ją zimować oraz zostawiać na sezon naliczany będzie dopiero po pierwszym zimowaniu. Co do samego zimowania – jego cena po sezonie 2017 wynosić będzie 300 zł.

Co do cen pokoi w naszym pensjonacie – tu również nie ma rewolucji. Niewielkie zwiększenie opłat w sezonie wiąże się z tym, że ciągle staramy się, aby standard w naszych pokojach był coraz wyższy i mamy nieśmiałe wrażenie że nam to wychodzi. W sezonie 2017 pokój dwuosobowy będzie kosztował 120 zł, trzyosobowy – 150 zł, a czteroosobowy – 180 zł. Cena za dostawkę się nie zmienia i wynosi 20 zł za dobę.

W sezonie 2016 po raz pierwszy od bardzo długiego czasu udostępniliśmy Wam również do wynajmu przyczepy kempingowe. W tym sezonie cena w naszej w pełni wyposażonej przyczepie wyniesie 35 zł za osobę. A dla dużych ekip mamy z kolei wypasioną przyczepę holenderską, której cena wynosi 200 zł za dobę.

Sezon 2017 zapowiada się naprawdę znakomicie. Jesteśmy przekonani, że zarówno goście naszego pensjonatu jak i pola namiotowo-kempingowego nie zrażą się niewielką korektą cen i jak zwykle tłumnie odwiedzą nas w okresie wakacyjnym. Brzozowicze! Przybywajcie!

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube