Jesteśmy nie do zatrzymania! Kolejny wielki sukces na koncie „Pod brzozami”!

 

Nasza firma została uhonorowana Certyfikatem Firma Godna Zaufania co daje nam olbrzymi powód do dumy, ponieważ jest to wyróżnienie cieszące się dużym szacunkiem zarówno wśród przedsiębiorców jak i ich klientów.

!cid_93747062-B78A-4A4F-BC24-160AFD7DE6EB

Certyfikatów jest wiele, większość jednak przyznawana jest w sposób subiektywny i nieodzwierciedlający faktycznych standardów panujących w danej firmie. Certyfikat Firma Godna zaufania jest zupełnie inny, gdyż poprzez zastosowanie w sprawdzaniu przedsiębiorstw Współczynnika Opinii, jest całkowicie obiektywny. Jak czytamy na stronie http://www.firmagodnazaufania.pl/ :

 

Współczynnik Opinii jest utworzoną na podstawie specjalnego algorytmu wartością liczbową, która obrazuje ilość negatywnych opinii na temat danego przedsiębiorstwa, które publikowane są w sieci przez jej użytkowników. Każdy podmiot sprawdzany jest przez specjalnie utworzone w tym celu oprogramowanie pod kątem występowania w jej otoczeniu sieciowym tzw. Fraz Wrażliwych – czyli słów, które w sposób negatywny opisują działalność danego przedsiębiorstwa. Mogą to być zarówno określenia obrazujące jego nierzetelność, jak również inne cechy, dzięki którym dana firma nie jest warta polecenia (…). Certyfikat Firma Godna Zaufania to dokument świadczący o nieposzlakowanym wizerunku firmy w sieci. Mogą otrzymać go jedynie przedsiębiorstwa, które nie posiadają na swoim koncie negatywnych opinii. Poniekąd jest on również wykładnikiem satysfakcji klientów.

 

Dla nas otrzymanie akurat tego certyfikatu jest niezwykle ważne, to potwierdzenie tego, że dla nas najważniejszy jest nasz gość, jego zadowolenie, jego dobre samopoczucie, jego przekonanie, że to właśnie „Pod brzozami” wypocznie. Naprawdę dbamy o komfort naszych gości, staramy się, aby wakacje były dla nich przyjemnością, żeby mogli się „skupić” na odpoczywaniu i na dobrej zabawie z rodziną.

!cid_93747062-B78A-4A4F-BC24-160AFD7DE6EBe

To już drugi certyfikat przyznany „Pod brzozami” w tym roku. Pierwszy jest związany z nasza działalnością petfriendly i nazywa się „Miejsce przyjazne psom 2015”. Jest to uhonorowanie naszej, obranej przed laty, polityki w stosunku do zwierząt opierającej się na pełnej otwartości naszych obiektów dla milusińskich oraz na niepobieraniu za nich żadnych opłat. Oto jak certyfikaty dumnie prezentują się na naszych ścianach.

20150610_164441

Obiecujemy Wam, że to nie koniec naszych starań. Dla was staramy się być coraz lepsi, rozwijać się, unowocześniać, dostosowywać do Waszych potrzeb. Z pokorą wysłuchujemy wszystkich uwag i sugestii. Przez cały rok ciężko pracujemy, aby kolejny sezon był jeszcze bardziej udany. Chcecie nas sprawdzić? Przyjedźcie do „Pod brzozami”. Czekamy na Was przez cały rok.

 

 

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube