Maj Pod Brzozami zaczął się tradycyjnie – majówką . A potem było już tylko lepiej… 🙂 Nie zawiedliście nas, a wręcz przeciwnie – mile zaskoczyliście! Pensjonat – pełny, na Grajkowie – tłumy, a i Pod Brzozami znalazło się parę przyczep i namiotów, oraz jedyny w swoim rodzaju Kodi Team – własnymi „rencami” właścicieli stworzony piękny pojazd z załogą (pozdrawiamy).

kamper pod brzozami

Kodi Team pod brzozami

Pogoda dopisała, naprawdę. Dowód? Proszę bardzo – już dawno na majówce nie było takich widoków, jak ten:

prace porzadkowe

Pozdrowienia dla Iwony 🙂

A po majówce wróciliśmy do pracy. Grajkowo wygląda coraz lepiej, oprócz sławnego już, widocznego z kosmosu, napisu – powstała brama wjazdowa i zabudowa śmietnika, całość prezentuje się naprawdę nieźle:

grajkowo

śmietnik zadaszany

Co poza tym? Zmiany, zmiany, zmiany. Po wielu latach wiernej służby nasze szeregi opuścił  Jakub Janiak. Niestety dla nas – dopadła go proza życia i wybrał karierę we Wrocławiu. Co nie znaczy, że już się nie zobaczymy – nasze drzwi i serca są dla Niego zawsze otwarte! Jakub – oprócz pracy w sezonie – prowadził również wątki dotyczące brzóz na forach karawaningowych. Tę część jego pracy przejęła Marta, trzymamy kciuki za to, żeby godnie zastąpiła naszego Kubę…

pod brzozami

kuba – marta

I to nie koniec zmian kadrowych. Jak już wiecie, od lipca dołącza do nas Olga, a już w maju przybyła do nas Daria, która zajęła stanowisko młodszego toilett menagera 🙂 Witamy na pokładzie i trzymamy kciuki za rozwój kariery!!!

ludzie pod brzozami

Daria – nowość w kadrze

Ukoronowaniem majowych zmian było coś, co chcieliśmy zrobić już dawno – przyjęliśmy znaną na całym świecie formułę „pet friendly” – czyli coś, bez czego – naszym zdaniem – porządny ośrodek nie ma prawa istnieć. Oficjalnie zapraszamy do nas wszystkie zwierzęta. ZAWSZE są naszymi gośćmi, za których się nie płaci, od teraz oferujemy im coś więcej – jeszcze lepsze warunki, zaprzyjaźnionego weterynarza i wiele pomysłów na wspólne spędzanie czasu nie tylko Pod Brzozami, ale w całym Ustroniu Morskim.

pod brzozami przyjazne zwierzetom

logo pet friendly

I tyle. Maj przemknął nam z prędkością światła, teraz odliczamy już dni do Waszych przyjazdów. Pamiętajcie – jesteśmy po to, żeby Wasze wakacje były jak najlepsze. Ciągle nad sobą pracujemy, ciągle się rozwijamy, bo brzozy to dla nas coś więcej, niż tylko praca – to przede wszystkim Wy – nasi goście 🙂 Czekamy na Was, przybywajcie!!!

 

 

 

 

 

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube