SONY DSC

To już VI edycja Wielkiego Ustrońskiego Meczu o Puchar Prezesa za nami!

Drużyna kadry „Pod brzozami” kontra Ratownicy WOPR z Ustronie Morskiego.

SONY DSC

Stało się…

Staramy się pielęgnować tradycję i zgodnie z tą myślą, aby nie rozczarować naszych wiernych kibiców, fanów, brzozowych gości…  PRZEGRALIŚMY 2:3 z drużyną  Ratowników o „Puchar Prezesa”.

Gdyby nie te cyfry 2:3 można by było przyznać remis.

W przeciwieństwie do poprzednich edycji pierwszy set rozpoczął się z przytupem i zdecydowanie należał do drużyny „Brzóz”, która z łatwością pokonała drużynę Ratowników! Wszystkie znaki na ziemi i na niebie wskazywały na to, że tak już pozostanie do końca…

39001845_930262463839621_5820590059505582080_n

Drużyna brzóz była w znakomitej formie!

W drugim secie zabrakło jednak koncentracji. Brzozy prowadziły 22 do 16 a mimo to set skończył się 24 do 26 dla ratowników. Po takiej porażce trudno było się pozbierać. Zatem trzeci set, niesieni sukcesem szaleńczego pościgu w secie poprzednim, wygrali dość gładko.

SONY DSC

W czwartym secie drużyna kadry brzóz po raz kolejny zdołała się podnieść. W drodze do tie-breaka pokonaliśmy ratowników w secie do 18.

Decydujące ostatnie starcie zanim się dobrze zaczęło to już się skończyło. Do zmiany boisk czyli do ósmego punktu było… 8 do 0 dla ratowników. Zamiana stron nie poprawiła za bardzo naszej sytuacji i po raz kolejny musieliśmy oddać zwycięstwo w opalone polskim słońcem ratowników.

Dla wszystkich zawodników camping Pod brzozami oraz GórBar przygotował drobne upominki.

Zawodnicy obu drużyn walczyli o każdą piłkę, o czym świadczą zdarte kolana i głos Szefa Ochrony-Górala, brudne i zakurzone koszulki oraz pot na młodych czołach.

Mocne uderzenia, szybkie serwisy, wspaniałe bloki- obie drużyny pokazały siatkówkę na wysokim poziomie. Ratownicy tym razem okazali się troszeczkę (tyci tyci) lepsiJ należą im się gratulacje!  ( to na pewno zasługa leginsów, które profesjonalnie ogrzewały łydki i chroniły przed zimnym wiatrem)

SONY DSC

Wspaniałe widowisko sportowe! Niezapomniane emocje a do tego muzyka na żywo, którą zapewnili nam nasi wieloletni goście!

Wszystkim kibicom serdecznie dziękujemy za doping, który osłodził gorycz porażki i smak szampana! „Pod brzozami” nie ma przegranych! Szykujemy się na rewanż! Rok 2019 będzie należał do drużyny „Brzóz”!

SONY DSC

 

 

 

 

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube