W kalendarzu sezon trwa w najlepsze. W rzeczywistości – nie koniecznie. Być może ociągacie się z przyjazdem do Ustronia Morskiego, bo nie wiecie jakie fantastyczne imprezy odbywają się u nas w tym sezonie.

Zima, ciemno, śniegi, mrozy, wiatry. Człowiek siedzi i gapi się w telewizor. A w telewizji jak zwykle nic nie ma. Nie ma albo nic, albo są kabarety. I człowiek chciał nie chciał te kabarety ogląda. I człowiek te kabarety w końcu polubia…

Ludzie! Ustronie Morskie kabaretami stoi i w związku z tym, po raz pierwszy od kiedy opisuję dla Was letnie atrakcje, z całą  mocą stwierdzam, że program imprez w Ustroniu jest super. Bo wreszcie polubiłam kabarety i uwierzcie mi – wybieram się na wszystkie. Będę tam siedzieć czy słońce czy deszcz i zaśmiewać się do rozpuku. A zacznę od Kabaretu Skeczów Męczących (16 i 29 lipca, 17 sierpnia), następnie pójdę (i nawet męża zabiorę bo strasznie lubi…) na Nowaki (21 lipca, 15 sierpnia), potem z rozpędu pójdę na SMILE (24 lipca), jak już się rozpędziłam a ciężko mi się zatrzymać (bo pęd i te sprawy…) to machnę Andrzeja Grabowskiego (1 sierpnia) i Kabaret Pod Wyrwigroszem (4 sierpnia), a potem na deser Paranienormalni (6 sierpnia) i Kabaret Młodych Panów (8 sierpnia). Wybawię się, pośmieję się, wyszaleję się, do czego i Was serdecznie zapraszam.

Wakacje w Ustroniu Morskim to też muzyka. Hity są dwa: koncert Cleo w ustrońskim amfiteatrze 18 lipca, a także Koncert #Streetart 2019 – Prawdziwa muzyka! Prawdziwe Emocje! Który odbędzie się 2 sierpnia o godzinie 19.00 Pod Brzozami. Obecność wszystkich Gości Pod Brzozami jest na tym koncercie oczywiście obowiązkowa J (drugi raz można to zobaczyć i posłuchać 11 sierpnia przy GOK-u). Oprócz tego w Ustroniu Morskim polecamy koncerty Orkiestry Dętej Morka, koncert Rocki’n Birds, koncert Grupy Specyficzni, koncert No Bad Days.

Fajna impreza szykuje się też 10 sierpnia. To Arbuzobranie z Hotelem Lambert i Michałem Wójcikiem z Kabaretu Ani Mru Mru.

Wszystkim Gościom Pod Brzozami doskonale znany jest Bzik i jego szalone zabawy dla dzieci i dorosłych które w tym sezonie regularnie odbywają się Pod Brzozami. Bzika i jego wierną towarzyszkę Tolę można oglądać w spektaklu „Bombowa wyprawa” kilkukrotnie w ciągu lata na deskach ustrońskiego amfiteatru.

Poza tym w ofercie imprez można znaleźć m.in. cykl warsztatów plastycznych dla dzieci, kino na leżakach, bieg nordic walking, turniej golfowy, turniej siatkówki plażowej, test sprawności ratowniczej, turniej tenisa ziemnego, piknik rodzinny w Sianożętach, Święto Chleba w Skansenie Chleba w Ustroniu Morskim, Zlot Starych i Zabytkowych Samochodów, rajd rowerowo-pieszy do najstarszych dębów.

A na sam koniec wakacji, 31 sierpnia, zapraszamy serdecznie na piknik lawendowo-miodowy na stadion w Ustroniu Morskim. To będzie wisienka na torcie na pewno bardzo udanego i słonecznego sezonu 2019!

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube