Andrzejki 2021 Pod Brzozami 26-28 listopada.
Tegoroczne spotkanie Andrzejkowe zarówno my jak i nasi Goście uznajemy za wybitnie udane.
Mimo zapowiedzi prognozowych, pogoda nam dopisała i wszystko odbyło się zgodnie z planem. Przy wieczornym ognisku spotkało się sporo ekip – tradycyjnie już, byli nasi przyjaciele z różnych grup karawaningowych, były ekipy niezrzeszone jak i ekipy, które były u nas pierwszy, lecz na pewno nie ostatni raz. Odwiedziło nas również kilka ekip zagranicznych.
W piątek już po godzinie 19:00 większość Gości przybyła na salę zabaw ściągnięta zapachem Andrzejowej grochówki. Kiedy wszyscy się posilili i nabrali mocy, bo długiej podróży Pod Brzozy, mogliśmy przejść do oficjalnego przywitania i tak o 20:00 rozpoczęła się zabawa przy oprawie muzycznej zaprzyjaźnionego z nami DJ Patryka, który rozgrzewał wszystkich bardziej niż ognisko do drugiej w nocy 😊. 

Były tańce, hulańce i swawole. Nie zabrakło oczywiście dedykacji dla obecnych z nami Andrzejów, wszak to było przede wszystkim ich święto. 

W trakcie zabawy okazało się, że dwie pary obchodziły rocznice zawarcia związku małżeńskiego, Lech i Anna – 49 oraz Vitalij i Sasza – 15. Każda z tych par otrzymała w prezencie swój romantyczny utwór, do którego mogli zatańczyć.
W tym roku postawiliśmy na tradycję, więc pojawiły się wróżby i zabawy typowo Andrzejkowe. Zadbała o to nasza Brzozowa wróżka – Anira, która już wcześniej wywróżyła nam dobrą pogodę. Po zabawie z magicznymi balonami, wróżka przeniosła się na salę zabaw, gdzie przy pomocy swoich magicznych kart przepowiadała karawaningową przyszłość naszym Gościom. Co i komu mówiła, tego nigdy się nie dowiemy, w każdym razie każdy siadał naprzeciw Aniry, odchodził z wielkim uśmiechem na twarzy.
W sobotę od godziny 18:00 do 19:30 nasza wróżkowa animatorka zadbała o atrakcje dla dzieci – były przepowiednie, balony z wróżbami, wyścigi butów, sprawdzaliśmy kto kim zostanie w przyszłości i graliśmy w magiczne kulki. Zabawa była naprawdę przednia i zakończyła słodką niespodzianką dla naszych najmłodszych Gości 😊

I tak w tym roku bawiliśmy się na zabawie Andrzejkowej Pod Brzozami. Chyba możemy Wam zdradzić, że niebawem na jednym z kanałów na YouTube filmowa relacja z tego spotkania 😉.

Więcej szczegółów już wkrótce!

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube