Andrzejki. Noc czarów, wróżb i magii. Skontaktowaliśmy się ze słynną wróżką Martadelą, która opracowała horoskop dla naszych gości. Życzymy miłej lektury i oby się spełniło 🙂

1.Baran

baran

To będzie rok obfitujący w wydarzenia. Zima będzie zimna, ale serce gorące. Wiosną barany połączą się w pary, a jeśli już parę mają, to nic się nie zmieni. Lato będzie gorące, a wakacje spędzisz Pod brzozami. Jesienią dzieci idą do szkoły.

2.Byk

byk

Ciężki rok dla byków. Zima narośnie wam tkanka tłuszczowa, którą bez problemu zrzucicie już na wiosnę. Lato będzie gorące, a wakacje spędzisz Pod brzozami. Jesienią zaczniesz ubierać cieplejsze ubrania.

3.Bliźnięta

bliznieta

W sprawach miłosnych wiele frustracji. Zima utrudni dobieranie się do partnera, niech cię nie zniechęcą miliony warstw ubrań. Wiosną nalegaj, aby partner chociaż umył nogi. Lato będzie gorące, a wakacje spędzisz Pod brzozami. Jesienią dużo spaceruj bez szalika – jest szansa na L-4

4.Rak

rak

Rok jak zwykle będzie miał 12 miesięcy. Zima nakłoni cię do picia mocniejszych trunków, gdyż jak wiadomo to właśnie one najlepiej rozgrzewają. Wiosna to pora radosna. Lato będzie gorące, a wakacje spędzisz Pod brzozami. Jesień skłoni cię do refleksji na tematy grzewcze.

5.Lew

lew

Kolejny rok, w którym wkurzą cię idioci. Zimą będziesz marudny, bo będzie zimno. Wiosną będziesz marudny bo dopadnie cię alergia. Lato będzie gorące a wakacje spędzisz Pod brzozami. Jesień dary w koszu niesie a ty znajdziesz dużo grzybów.

6.Panna

panna

Rok regeneracji. Jeśli nie odwiedzisz fryzjera – urosną ci włosy. Zimą pojeździsz na sankach, nartach lub po prostu na tyłku. Wiosną siniaków już nie będzie widać. Lato będzie gorące, a wakacje spędzisz Pod brzozami. Jesienią z drzew spadną liście.

7.Waga

waga

 

Odczujesz przychylność losu. Zimę przeżyjesz całkiem nieźle, za to z katarem. Wiosną katar nie przejdzie gdyż będą kwitnąć różne trawy. Lato będzie gorące a wakacje spędzisz Pod brzozami. Jesień nie będzie fajna, bo wrócisz do roboty.

8.Skorpion

skorpion

 

Magiczny rok, pełen niespodzianek. Zimą nie wywrócisz się na lodzie,  bo nie będzie śniegu. Wiosną okaże się, że śnieg jednak był, wiec będzie odwilż i syf. A potem zakwitną jabłonie. Lato będzie gorące, a wakacje spędzisz Pod brzozami. Jesień to deszcze i błoto.

9.Strzelec

strzelec

Rok, w którym powrócisz do dzieciństwa. Zima lubi dzieci najbardziej na świecie. Wiosną zmienisz opony w samochodzie. Lato będzie gorące a wakacje spędzisz Pod brzozami. Jesienią dojrzeją jarzębiny.

10.Koziorożec

koziorozec

Rok, w którym będą cztery pory roku. Zima będzie najzimniejsza. Wiosna będzie nieco cieplej i znowu będzie pełno robali. Lato będzie gorące a wakacje spędzisz Pod brzozami. Jesienią część robali wymrze, a te sprytniejsze zamieszkają w twoim mieszkaniu.

11.Wodnik

wodnik

To będzie rok cudów i znaków magicznych. Zimą spadnie śnieg, co oznacza ze będzie śnieżnie. Wiosną być może śnieg stopnieje, co oznacza ze będzie cieplej. Lato będzie gorące a wakacje spędzisz Pod brzozami. Jesień będzie chłodniejsza niż lato, a w listopadzie to już w ogóle.

12.Ryby

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rok inny niż wszystkie. Zima będzie biała innym niż zawsze odcieniem bieli. Wiosna dni będą dłuższe, inaczej niż w zimie. Lato będzie gorące a wakacje spędzisz Pod brzozami. Jesień będzie inna niż lato, gdyż nie będzie gorąca.

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube