Jak zapewnić i sobie i dziecku udane wakacje? Wybrać się „Pod brzozy”!

Dziecko ma dwa miesiące wakacji, a dorosły z reguły dwa tygodnie urlopu. Ciężko sprawić, żeby w tym dwutygodniowym okresie i odpocząć, i poświęcić się rodzinie, i zapewnić najbliższym rozrywkę, i zwyczajnie nie oszaleć. I tu z pomocą przychodzą „Brzozy”. Dzięki naszym licznym atrakcjom dla najmłodszych gości odwiedzających nasze pole, rodzice mogą złapać chwilę oddechu a dzieci się nie nudzić.

„Brzozy” dbają o dzieci i ich dobre samopoczucie. Z tej okazji w tym roku uruchomiliśmy świetlicę dumnie zwaną „Chiltonem”. Oprócz kącika zabaw dla najmłodszych, gdzie można znaleźć całą masę zabawek, kolorowanek czy puzzli, znajduje się tam również coś dla nieco starszych gości: stół do ping ponga, piłkarzyki i dart. Świetlica cieszy się ogromną popularnością i to nie tylko w deszczowe dni. Jest to miejsce gdzie dzieci się poznają i integrują nie absorbując zanadto uwagi swoich rodziców.

rodzinne pole namiotowe

Również dla rodziców zadbaliśmy o chwilę wolnego czasu od swoich pociech. Codziennie o 20 rozpoczyna się seans „Brzozowego kina letniego” podczas którego puszczane są najnowsze bajki długometrażowe. Dzieciaki należy zaopatrzyć w popcorn czy inne przekąski i wysłać na seans, a samemu po prostu zająć się sobąJ.

W zabawianiu dzieci stara się nie zostawać w tyle również nasza recepcja. Można w niej wypożyczyć rakietki do badmintona czy ping ponga, piłkę do nogi i siatki, ringo lub frisbee, a także gry planszowe i karciane.

Kolejną atrakcją naszego pola, dostępną zarówno dla młodszych jak i starszych, jest darmowa wypożyczalnia rowerów. W ofercie mamy (oprócz rowerów dla dorosłych) nawet rowerek biegowy czy jeździk zwany potocznie „popychaczem do dziecka” J. Jeden rower może być doposażony w krzesełko dla dziecka w komplecie z kaskiem, przez co nawet najmłodsi mogą korzystać z uroków wycieczki rowerowej.

Dziecko na wakacjach nie musi się nudzić, a rodzic nie musi wychodzić z siebie próbując zapewnić swemu potomkowi rozrywkę. Wystarczy wybrać się „Pod brzozy” i przetestować gruntownie naszą ofertę dla dzieci. Maluchy, jesteśmy dla Was!

 

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube