Lada moment Dzień Dziecka! A Brzozy kochają wszystkie dzieci!

Pod Brzozami z okazji zbliżającego się święta naszych najmłodszych Gości przygotowała specjalną promocję: w weekend 31 maj – 2 czerwiec na polu namiotowo-kempingowym wszystkie dzieci do 15 roku życia przebywają bezpłatnie. Jednak promocja na darmowe noclegi to nie koniec atrakcji J

Brzozowa ekipa nie próżnuje i już z radością przygotowuje się na sezon. Aby przećwiczyć gotowość na prowadzenie letnich animacji dla dzieciaków robimy testy swoich możliwości właśnie w Dzień Dziecka. I dlatego z tej okazji na Brzozach równiutko 1 czerwca organizujemy pierwsze w tym roku zajęcia dla dzieci, wyjątkowe, bo nieco dłuższe niż te w sezonie J A w ich trakcie dla każdego coś miłego: gry, zabawy, konkurs z nagrodami. Szczegółów nie możemy zdradzić, aby przekonać się jakie cuda przygotowała kadra „Pod Brzozami” trzeba spakować rodziców i zaciągnąć ich na weekend nad morze.

Brzozy kochają dzieci – dzieci kochają Brzozy! W tym roku na naszych najmłodszych gości czeka niespodzianka… Zupełnie nowy i absolutnie wypasiony plac zabaw. Wyprzedź kolegów! Przetestuj go jeszcze przed sezonem!

Zapraszamy wszystkie dzieci, mniejsze i większe, na pewno nie będziemy się nudzić! Brzozy czekają na Was w dzień dziecka!

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube